YouTube’un açık ara en orijinal, kaliteli ve keyifli işlerinden biri olan Epic Rap Battles of History ekibi, bir süredir 4. sezonunu bitirmenin ardından çıktığı turnede; onun akabinde de haklı bir moladaydı. Biz baya geçtiğimiz senelerdeki gibi yeni Epic Rap Battles of History bölümlerine hasret kalır, bekleriz diye düşünüyorduk. Gözümüzde en azından bir 2016 Şubat’ı vardı 5. sezonunun. Fakat işte, Star Wars öyle bir fırtına ki, ERB ekibini bile uykusundan uyandırdı.

Sadece Star Wars mı? Hayır. 2016’nın hemen başında, bir Yıldız Savaşları olmasa da hayran kitlesi hiç hafife alınmayacak denli kuvvetli bir Deadpool filmi de geliyor bildiğiniz gibi. Ryan Reynolds’lı film, en sonunda Deadpool hayranlarının tüm istediklerini yerine getirebilecek gibi gözüküyor. O yüzden o cephede de heyecan kuvvetli. Ee? Bu ikisini yan yana getirince ne oluyor peki? Tam şu an gazınızı alacak, sizi başka bir diyara taşıyacak olan muazzam bu video: Boba Fett vs. Deadpool!

Videoyu aşağıya bırakıyoruz. Bizden söylemesi; eğer iki karaktere hakimseniz; inanılmaz güzel easter egg’ler yakalayacaksınız sağda solda. Zaten ERB ekibini kıymetli yapan şeylerden biri de koydukları karakterlere dev saygı göstermeleri, videoyu hep bilgi ve referanslarla doldurmaları. Bu da öyle olmuş. Bilmiyorsanız da, Rap Genius falan bir yerlerden anlam bakın. Bir süre sonra oralara düşecektir zaten. Ama onun haricinde, video kendiliğinden komik, eğlenceli ve tam şu anda da inanılmaz gaza getiriyor adamı. Biz daha lafı uzatmayalım. Buyurun, tepeleme izleyin!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.