Ewan McGregor’u hepimiz seviyoruz değil mi, bu konuda hemfikiriz? Ben kendisini izlediğim ve sevmediğim bir an hatırlamıyorum. Peki ya Ethan Hawke? Onu da sevdiğimi söyleyebilirim. Kendisinin oynadığı Before üçlemesi hakkında epey pozitif düşüncelere sahibim. Şimdi bu ikisinin üvey kardeş olduğunu düşünün. Heh, işte böyle bir film geliyor.

Ethan Hawke ve Ewan McGregor’un başrollerinde olduğu, Apple Studios tarafından çekilen Raymond and Ray isimli film, babalarının cenazesinde yeniden bir araya gelen üvey kardeşleri anlatacak. Bu film, daha önceden Albert Nobbs ve In Treatment filmlerinin yönetmenliğini, Nine Lives isimli filmin de yazarlığını yapmış olan Rodrigo Garcia tarafından yönetilecek.

Prodüktörlüğünü de Oscar ödüllü Roma filminin yönetmeni Alfonso Cuaron üstlenecek, onunla beraber Saving Private Ryan filminin prodüktörlüğünü yapan Bonnie Curtis ve Terminator: Dark Fate filmininden duymuş olabileceğiniz Julie Lynn de bu filmde prodüktörlük yapacak olan diğer iki isim.

Habere göre bu filmde aşk, ihanet, intikam- Hayır, şaka yapıyorum. Filmi şu şekilde tanımlamışlar: “Bir şekilde, ikisi de hala mizah anlayışına sahip ve babalarının cenazesi kendilerini yeniden tanımlayabilmeleri için onlara bir şans tanıyacak. Öfke var, acı var, aptallık var, belki aşk olabilir ve kesinlikle mezar kazımak var.”

Ewan McGregor ve Ethan Hawke art arda geldiğinde bile göze hoş gelen iki isim. Açıkçası ikisini de oyunculukları dışında pek tanımıyorum fakat ikisini de birçok yerde izledim ve rahatlıkla sevdiğim aktörler olduklarını söyleyebilirim. Aynı filmde oynayacak olmaları, hatta üvey kardeş rolünde olacak olmaları inanılmaz tatlı bir haber benim için.

E tabii ki bu filmi sadece bu iki aktör başrolünde olduğu için çıktığı gibi izleyeceğim fakat herhangi bir çıkış tarihi şu anlık elimizde yok. Yönetmen hakkında da herhangi bir yoruma sahip değilim açıkçası, kendisini ilk defa gördüğümü itiraf etmem lazım. Fakat bu iki aktörü oynatıp da ortaya kötü bir iş çıkartacaksa helal olsun kendisine, ne diyeyim.

Siz ne düşünüyorsunuz? Raymond and Ray’i izleyecek misiniz? Ethan Hawke ve Ewan McGregor’dan, üvey kardeş olur mu?

Author

Batı Edebiyatları okur, kedi sever. Bir de buralarda yazıp çizer. @mightbeyagmur

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.