fifa_world_altin_paket

Kıssadan hisse, FIFA World çok güzel, bedava bir FIFA oyunu. EA sağolsun, Geekyapar okurlarına özel 1000 Altın Paket ayarladı, bu bağlantıya tıklayarak oyuna üye olur ve indirip yüklerseniz altın paket ile başlıyorsunuz hayatınıza!

FIFA World’e Biz Neden Sardık?

Daha evvelden de söyledik, FIFA World‘e tamamen kafayı takmış durumdayız. Etiyle, sütüyle bildiğiniz FIFA’nın ücretsiz edinilen, hemen indirilen, süper oynanan bilgisayar versiyonu. Takmamak mümkün mü? FIFA oyunlarının son yıllarda korkunç tutmuş multiplayer modu FIFA Ultimate Team’i almış, üzerine çeşnilerini takıp, free-to-play olarak bizlere sunmuşlar.

FIFA World, sizi bir anlamda tüm dünyaya (hem online, hem de offline modlarla) karşı karşıya getirdiği, kendi takımınızı yaratıp özelleştirmenize olanak verdiği için insandaki rekabet ve aidiyet duygularını aynı anda tetikliyor. Tehlikeli bir oyun yani anlayacağınız. Bir de ücretsiz oyun ya, iyiden iyiye virüs gibi yayılacağından korkmuyor değiliz ufaktan. 2 GB’lık boyu, türlü türlü huyu da var, hemen indirince insan kafayı da kaldıramıyor.

FIFA World

E Her Şey Mi Bedava? Prestijli Oyuncular Değil… Ama Bekleyin, Sürpriz Aşağıda!

Tabii bu arada her ücretsiz oyun gibi bir ödeme seçeneği de bulunuyor. FIFA World, FUT oyuncularının aşina olduğu paketlerden kullanıyor. Bronz, Gümüş ve Altın Paketler hem gerçek parayla, hem de oyun içi biriktirilen coinlerle kazanılabiliyor.

Bizim görebildiğimiz kadarıyla -ki oyunu baya oynadık, Geekyapar United bayrağı göklerde dalgalanıyor şimdi- bu coinlere oyun içi turnuvalarla, online sezonda oynadığınız maçlarla ulaşmak hiç zor değil. Dolayısıyla FIFA World‘ün kendine “Pay-to-Win” gibi, veya Candy Crush vari oyunlardan alıştığımız “Pay-to-be-able-to-continue-playing” şekli “Bir tur daha oynamak için iki saat daha beklemek istemiyorsan dökül parayı” ödeme modelleri belirlemediği ortada.

Paketler, içinden çıkan kartların kalitesine göre sıralanıyorlar. Bronz Paketlerden daha düşük puanlı oyuncular, sözleşme ve antrenman kartları çıkıyor. Yani kadronuzu güçlendirme, var olan oyuncularınızı eğitme ya da sözleşmelerini arttırma konusunda en zayıf kalan kartlar bunlar. Orta seviyede ise Gümüş Paketler var. En tepede ise, tüm haşmetiyle Altın Paketler duruyor. En baba oyuncular, en süper kartlar bu paketlerde.

1499653_240321146129786_119715253_n

Altın Paketi Nasıl Alacaksınız? Çok Basit:

Biz de şöyle düşündük. Geekyapar United maceramıza çok sardırdığımızdan, size anlatasımız geliyor, anlatırken de adeta evde yemek yapıyormuşuz da, size kokusu gidiyormuş gibi hissediyoruz. Halbuki biz Geekgücü, Geeklerbirliği, FC Bayern Geekchen, Geekburn Rovers, Borussia Geekmund gibi takımlarla mücadele etmek, geekleri yeşil sahalarda daha çok görmek, sizlerle kol kola FIFA World’ü fethetmek istiyoruz.

Bunun için de sizlere 1000 Altın Paket ayarladık. Bunlarla FIFA World’e ilk adımınızı sağlam atın, sahaya sırtınız terli boynunuz bükük değil, bir geek haşmetiyle girin istedik.

Yapmanız gereken evveliyatla şu linke tıklamak. Bu sizi FIFA World kayıt sayfasına yönlendirecek. Oradaki “Geçerli E-Posta adresi girin” kısmına varsa Origin e-postanızı, yoksa da kaydolmak istediğiniz e-posta adresinizi girin. Eğer Origin’iniz yoksa zaten site sizi iki kısa adımda EA’in online hizmetine kaydedecek, hemen Origin’i indirecek.

Bu dakikadan sonra yapmanız gereken tek şey, Origin’le log-in olmak. Oyun yukarıda da belirttiğimiz gibi 2 GB olduğundan hemen indirip, hemen oynamaya başlayabileceksiniz. Ve bütün bunları yukarıda verdiğimiz linkten yaparsanız, oyunu açıp, ilk hazırlık maçınızı oynadıktan sonra ana ekranın üst kenarında duran “Mağaza” ibaresi yanında kutlu bir 1 rakamıyla sizin tıklamanızı bekliyor olacak. Tıkladığınız da da şunu göreceksiniz.

FIFA World Geekyapar Altın Paket

Sonra gelsin Messi‘ler, gitsin Ronaldo‘lar, beri dursun Ibrahimovic‘ler, koştursun Robben‘ler.

Bizce şöyle yapın, oyunu indirin, altın paketi bu linkten alın. En yaratıcı, en geek’e yaraşır takım ismiyle sahalara girizgahınızı yapın.

Ondan sonra aşağıya altın paketinizle rahat rahat kurduğunuz maşallahlık takımın, süpersonik geek ismiyle birlikte ekran görüntüsünü alın. En güzel takımları kapıştıralım. Yalnız haberiniz olsun, bizim kadro da baya iyi, sizi üzebiliriz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.