Deadpool 3, 3 Mayıs 2024’te vizyona girecek. Söylentilere göre filmde bir hayli tanıdık yüz göreceğiz.

Yakın zamanda çekimleri başlayan Deadpool 3 set fotoğrafları geldi. Ryan Reynolds’ın Deadpool kostümüyle sokakta boy gösterdiği fotoğraflardan film adına bir şey çıkarmak zor. Yine de film hakkında yapılan açıklamalar ve yayılan söylentilere bakarak diyebiliriz ki herkes filmden umutlu, e hâliyle seyirci de umutlu. Hemen aşağıda filmin setinden gelen görüntüleri bulabilirsiniz, ardından filmde neler görebileceğimizden bahsedebiliriz.

Görüntüler filmin Londra’daki setinden alınmış ve ormanda geçen bir araç kovalamacasına ait. Sette Ryan Reynolds ve onun aksiyon dublörleri bulunuyor.

Deadpool 3 set fotoğrafları

Şimdiye kadar iki Deadpool filmi izledik. İlki, Marvel ve DC kahramanlarının, karnaval havasında birbiriyle kapıştığı 2016’da çıktı ve Civil War’un da Batman v Superman’in de üstünde bir tatmin duygusuyla bizi sinemadan uğurladı. İkinci film, 2018’de çıktı ve ilk filmin yanında oldukça sönük kaldı. Şimdi film hakları FOX’tan Disney’e geçti ve ilk defa MCU içinde bir Deadpool filmi izleyeceğiz. Film yine r-rated olacak, bu yüzden Deadpool’un Disney karakterine dönüşmeyecek olmasından memnunuz. Filmde Hugh Jackman’ın canlandırdığı Wolverine’in olacağını biliyoruz ve bunun için de oldukça umutluyuz. Bunların dışında birtakım isimler zikrediliyor ki bunları duymak da umudumuzu arttırıyor.

Deadpool 3’te Kimleri Görebiliriz?

Deadpool 3 set fotoğrafları

Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla Ben Affleck sette görüldü ve muhtemelen Daredevil’ı tekrar canlandırdığı bir cameo yapabilir. Channing Tatum’un Gambit olarak gözükeceği haberi bu aralar revaçta. Aynı zamanda da Halle Berry, Famke Janssen ve James Mardsen’ın sırasıyla eski X-Men ekibinden Storm, Jean Grey ve Cyclops’a yeniden hayat vereceği konuşuluyor. Hatta Brad Pitt’in tekrar Vanisher olarak cameo yapma ihtimali bile var. Hugh Jackman dışındakilerin hiçbiri, yapımcılar tarafından doğrulanmış isimler değil. Yine de hepsi de gerçekleşmesi muhtemel cameo’lar. Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld’ın; “Filmin kadrosu yüzünüzü eritecek. Aklınız yerinden oynayacak. Şimdilik bu kadar söyleyebiliyorum.” demesi de bu ihtimali arttırıyor.

Hatırlarsınız, Deadpool 2’de genç X-Men ekibinin bir cameo’su bulunuyordu. Deadpool, film bütçesi şakası yaparken bir anlığına odanın içinde görünüyor ve usulca kapıyı kapatıyorlardı. Artık yüzlerce kahraman cameo’su gördük ve birer birer filmlere girip, el sallayıp çıkmalarından aşırı derecede usandığımızı da sürekli dile getiriyoruz. Şimdi cameo yapılacaksa tam sırası çünkü bıktığımız bu durumla meta şekilde dalga geçebilecek tek eser bir Deadpool filmi. Bu karakterler filmde olabilir ama hiçbirinin de senaryonun kırılma anında çıkıp da sırf onlar var diye filmi sevmemiz beklendiğini sanmıyoruz. Aksine filmin ortasında gelip bu işin ne kadar suyunun çıktığının şakasının yapılıp bitirilmesini bekliyoruz. Yani sırf Marvel’ın kendi kendine dalga geçtiğini görmek için bu haberlere yükseliyoruz.

Siz Deadpool 3’te kimleri görmeyi bekliyorsunuz? Wolverine bize yeter mi diyorsunuz yoksa Ben Affleck’in Daredevil olarak gözükme ihtimaline coşuyor musunuz?

Yazar

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.