sherlock-series-3-episode-1-still-610x406

Dünyanın en başarılı dedektifi (hayır Batman’den bahsetmiyorum) Sherlock dizisiyle 3. sezona hazırlanıyor. Bu resme bakarak bir çok yorum yapılabilir ancak en çok düşünülen yorum (parantezden sonraki cümleyi okumak, dizinin birinci ve ikinci sezonunu seyretmemiş kişiler tarafından “tat kaçırıcı” olarak bulunabilir. Uyarayım.) Watson’un Sherlock’un gerçekten öldüğünü inanmaması olarak geçiyor. (Hatırlarsanız 2. sezonun sonunda ölmüştü)

BBC’den gelen açıklamalara göre Sherlock’a ne olduğunu öğrenmenin vakti geldi. Mary Morstan gibi eski karakterleri de göreceğimiz dizinin 3. sezonunda yeni bazı karakterlerin de bizlerle olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Şimdilik beklemeye devam. Yeni haberler ve ip uçları için bizi takip etmeye devam edin.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.