DC 7 Mayıs’ta yeni bir haftalık seriye daha start verecek: Futures End. Keith Giffen, Dan Jurgens, Brian Azzarello ve Jeff Lemire’ın yazdığı, Patrich Zircher’in çizdiği ilk sayının kapağı bugün yayınlandı. Kapak da serinin gitmekte olduğu yön gibi bir hayli kafa karıştırıcı.

Futures End

Öncelikle, seri New 52’nin beş yıl sonrasında geçecek. O halde Batman Beyond niye orada? Yeni bir karakter, Grifter var. O hikayeye nasıl yerleşecek? Mesele nedir? Geleceğin sonu nedir?

Neyse ki DC Comics bunun da cevabını vermiş. Eğer Futures End’i tertemiz okumak niyetindeyseniz, aşağıdaki paragrafı es geçin. Yok önceden bilmem lazım diyenlerdenseniz, buyrun, ilk sayının sinopsisi. Yalnız şimdiden uyaralım, Futures End baya sağlam bir yer edineceğe benziyor, yani bu hikayeyi gerçekten de şaşırarak okumak isteyebilirsiniz. Bomba patlayacak gibi zira!

Bundan beş yıl sonra, DC Evreni başka bir Dünya ile yaptığı savaşın yaralarını sarmaktadır. Bu da dünayı geleceği yok etme tehdidi taşıyan bir kötülüğe karşı hazırlıksız bırakır. Zamanda yolculuk yapan bir Batman Beyond DC Evreninin en iyi kahramanlarından oluşan devasa bir kadroya bu kıyameti engellemekte yardımcı olabilecek mi? New 52’nin yönünü sonsuza kadar değiştirecek bu yeni haftalık seride bunu keşfedin! İlk sayıda Batman Beyond beş yıl sonrasına gidecek! Grifter insanlığa ihanet edecek! Ve bir Justice League üyesi ölecek!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.