Yurtdışındaki oyun fuarlarına bakıp da, imrenmeyenimiz oldu mu? Zannetmiyorum. E3, Gamescom, TGS derken, pek çok farklı yerde insanın ağzını sulandıran bir ton oyun fuarı var. Bizde bugüne kadar bu iş için elini taşın altına laps diye koyan kimse olmamıştı. En azından Gaming İstanbul’a kadar. 4-7 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan oyun fuarı, Türkiye’nin en büyüğü en kalitelisi ve en istikrarlısı olmayı amaçlıyor.

gist_harita_29aralik_plan

Gaming İstanbul’a gitmek için ne gibi sebepleriniz var? Pek çok sevdiğimiz oyun orada olacak, zira Aral Gaming fuara iştirak edeceğini açıkladı. 6 Şubat’ta Bedük bir konser verecek, o da cepte. Eski oyunları arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir alan, yeni yetenekleri keşfedebileceğiniz, sevdiğiniz oyunları yapanlarla tanışabileceğiniz fuar alanlar, turnuvalar, cosplay yarışmaları… Bunların hepsi de var. Ha bir de, ayıptır söylemesi Geekyapar‘da fuar tarihlerinde stand açacak, yetmeyecek, Pazar günü de bir adet panelimiz olacak! Geekyapar ekibiyle tanışmak istiyorsanız, sohbet etmek, beraber oyun oynamak istiyorsanız da, buyurun gelin yani, bekleriz!

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için, şu linke tıklıyoruz. Eğer etkinliğe çok yükseldiysek de, şu linkten biletlerimizi temin ediyoruz. 4-7 Şubat arasında da orada oluyoruz, tanışıyoruz, keyifli muhabbet ediyoruz! E hadi!

 

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.