Geekyapar’ın YouTube kanalına abone misiniz? Abone olanları öncelikle bir kenara alıp, plaketlerini verelim. Bizim işimiz olmayanlarla. Eğer bizi sevip, takip ediyorsanız; sitede gördüklerinizden memnunsanız, o zaman YouTube kanalımıza mutlaka abone olmalısınız. Ha ama, şimdi diyeceksiniz ki, “Öyle olmaz, benim önce biraz gönlümü hoş tutacaksınız, iki çiçek alın, bir yemeğe götürün, ne öyle hemen abone?“. Siz de haklısınız. Gelin, size kanala abone olduğunuzda karşınıza nelerin çıkabileceğini, 14 maddelik kısa bir turla gösterelim. Sonunda sizi tavlayamasak da varsın olsun; aşık gibi sevmezseniz de, kardeş gibi severiz biz sizi.

Buyurun efendim!

 

1. Türkçe Altyazılı Fragmanlar!

Bir geek fragmanların en hasını, en güzelini ve en güncelini Geekyapar’ın YouTube kanalından alır. Çünkü biz fragmanlara kuru kuru “Lanet olsun Canıtın” diye altyazı koymuyoruz. Her fragmanda size küçük sürprizler hazırlıyoruz. CC’ye basıp, altyazıları açmayı ihmal etmeyin!

 

2. Süper Komik Sohbet Programları!

Bir Geek’in kalbine giden yol, çeneden geçer. Biz bunun tesptini çok önceden yaptık zaten. O yüzden de sizlerin karşısına oturup, sizlerden gelen yorumları derlediğimiz YorumluYorum programımız dört bölümdür karşınıza en güzel muhabbetler, en komik geyikler ve en şahane tespitlerle çıkıyor. Yalnız dikkat edin, işinizde gücünüzde izlerken, kahkahalar sizi zor duruma sokabilir.

 

3. Aybike’yle GeekHaber!

Geek dünyasının en son gelişmelerini almak üzere, Geekyapar kanalı artık her hafta başında bir defa Aybike’ye bağlanacak. Aybike de haftada bir, 4 dakikanın altında, 10 haberle sizleri GeekHaber turuna çıkartacak. Kaçırmayın!

 

4. Demokratik Reaksiyonlar!

Reaksiyon istediniz, biz de “ulan bir insanın verebileceği üç beş reaksiyon var zaten, nasıl?” dedik. İnsani şartlar altında reaksiyonumuzu verdik. Yetmedi. Biz de o zaman dedik ki, artık bu reaksiyon videoları üzerindeki YouTuber tahakkümünü kaldırmanın zamanıdır. Reaksiyonları milli iradeye açtık, siz de yaratıcılığınızı göstermeye hemen başladınız zaten!

 

5. Parodiler!

Geek’in tespit yapanı, tespitçinin komiği, komiğin de video çekeni makbuldür. Biz büyüklerimizden böyle öğrendik. O yüzden de kanalımıza gelip, bizim gönlümüzün hükümdarı olursanız; bu tip videolar da göreceksiniz kanalda.

 

6. Dev Mizah Videoları!

Kendi aramızda güle güle ürettiğimiz şeylerin haddi var, hesabı yok. Skeçlerden, kısa hikayelere kadar; komik içeriklerin hası da Geekyapar’da!

 

7. Ödüllü Videolar!

“Ödüllü film” diye bir şey vardır ya? Aha bu da bizim Boğaziçi Bilişim Ödülleri‘nden özel ödül alan Yemek.com kavga videomuz. Ömercan’ın ölümden dönüşünün hikayesi de, YorumluYorum #3’te!

 

8. En Şekilli Listeler!

Deadpool okumak istiyorsunuz, ama biri gelse de okumanız gereken elzem çizgi romanlar listesini 10’a indirse diye bekliyor musunuz? Hiç meraklanmayın, biz yaptık. Artık beklemenize gerek yok, tepeleme bir şekilde Geek10 videolarımızı izleyebilirsiniz!

1 2

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.