gkyMUSIC büyük bir iftiharla; büyük bir keyifle ve büyük bir memnuniyetle sizlere yayın hayatının ilk ortağı, ilk dostu Henüz Yok‘un yepisyeni şarkısı Yanlış Olamam‘ı sunar. Şu an ne dinliyorsanız bırakın.

Bu Henüz Yok‘un gkyMUSIC bünyesinde çıkan üçüncü parçası. Birden fazla parçasını sizlerle buluşturduğumuz iki müzisyenden biri ve böyle olmasının bir sebebi var. Bu projeyi sekiz ay önce gizlice, sadece şahsi profillerimizden ve Geekyapar’ın müzik temalı Facebook grubundan paylaştığımızda çağrıya ilk yanıt verenlerden biriydi genç grup. İlk çıkışımızı onlarla yapmaya karar verdik, çünkü dokusu çok bizdendi. Tınısı tanıdıktı. Ruhu temizdi.

Bugün geldiğimiz noktada da rahatlıkla söyleyebiliriz ki Henüz YokgkyMUSIC‘in ilk yıldız ismi. Madem böyle de seviyoruz kendilerini, hafif hype da yaratalım onların adlarına. An itibariyle grup kayıt aşamasında, bir şeyler çıkartacaklar. Onları takip etmenizi cümleten salık verir, takip etmeniz için de şu adresleri istirham ederiz:

Yapan geek’in bir numaralı borazancısı Geekyapar’ın, müzik yapan geek gönüllerin omuzlarında yükselen müzik platformu gkyMUSIC için her yeni Pazartesi günü, yeni bir şarkı demek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen güzel şarkılar arasından Geekyapar ekibinin seçip sundukları her haftanın ilk günü, saat 13:30‘da müzik dinleyen kalplerle buluşuyor. Siz de şarkı seçip yollamak istiyorsanız, muzik yazıyor, at sembolünü koyuyor, geekyapar nokta com ile de adresi bitiriyorsunuz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.