Pixar severler, elleri bir görebilir miyim? Sizlere bir çift güzel haberim var da!

Bildiğiniz gibi bu Cuma, yani yarın, Toy Story 4 vizyona giriyor. Ben dahil birçok Pixar sever, Toy Story 3 ile çok güzel bir kapanış yapan seriye devam filmi gelmesine vakti zamanında birazcık kızmıştık, yalan olmasın. Sonuçta gelecek dördüncü filmin para kazanmak dışında pek amacı olduğu söylenemez, çok bariz. E böylelikle de 2018’de gelen Incredibles 2 ile birlikte Pixar, iki sene art arda devam filmi çıkarmış oluyor. Yahu kardeş; sen Pixar’sın, büyük düşün! Biz senin orijinal filmlerini özledik be!

Anlaşılan o ki Pixar, bu iki seneden sonra gönlümüzü almaya karar vermiş. Zira 2020’de çıkacak yeni filmi Onward’ın fragmanı ile bizi fena coşturdu. Fantastik karakterlerle modern zamanda geçen Onward, iki genç elfin dünyada sihir bulma çabasını anlatıyor. Chris Pratt ve Tom Holland’ın baş rolleri paylaştığı Onward’ın fragmanı aşağıda:

Onward’a zaten heyecanlanıp, 2020’yi iple çeken biz hayranlara Pixar durmayıp bir sürpriz daha patlatıyor. Dün, resmi Twitter hesabından 19 Haziran 2020’de vizyona girecek yeni bir orijinal hikayenin müjdesi verildi. Haberde sadece filmin adı ve konusu duyuruldu. Soul adını alan yeni filmin konusu, New York’tan kozmik diyarlara uzanan, hayatın en önemli sorularına cevap arama macerası. Konuya heyecanlanmadıysanız yönetmene heyecanlanın; filmin yönetmenliğini Up ve Inside Out’un yönetmeni Peter Docter üstlenecek!

2020 Pixar animasyonu severler için çok güzel bir yıl olacağa benziyor sevgili geekler, ne dersiniz?

Author

Dizi bağımlısı bir beyaz yakalı. Kedisine çekmiş, en büyük zevki miskin miskin yatmak. Kendisi ve kedisini sosyal medyada bulabilirsiniz. @asliozkeles

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.