Geçtiğimiz aylarda Sony hacklendiğinde ortaya pek çok garip bilgi çıkmıştı. Bunların arasında Angelina Jolie’nin önüne konan taşlar ve Sony yöneticilerinin liseli kavgaları gibi önemli gündem maddeleri vardı. Bütün bunların dışında, bir de Men in Black serisi ile Jump Street serisini bir araya getirecek bir crossover film fikri vardı. Şimdi baştan söyleyelim, bu söylenti falan değil, bu Sony tarafından konuşulmuş ve gerçekleşebilecek bir proje olarak çıkmıştı karşımıza.

Fakat artık durum daha ciddi gibi, Comingsoon ile konuşan yönetmen Chris Miller, olası bir Men in Black vs Jump Street filmi ile ilgili şunları söyledi;

“Daha bu proje çok ama çok erken konsept aşamasında. Bizce gerçekten düşündüren ve ilginç bir konsept. Bunu Jonah, Channing, Rodney ve stüdyodakilerle konuşup enine boyuna bir değerlendirmek lazım, yine aynı şeyleri yapamayız, daha önce iki Jump Street yaptık zaten.”

1424801440719

Yani bu ne demek oluyor? Yapacaklarsa doğru düzgün yapacaklar. Doğru düzgün olmayacaklarsa da hiç girişme niyetleri yok. Olası bir Men in Black ve Jump Street filmi dışında, Jump Street’in kendi serisi de devam edecek tabii ki, en azından yönetmenin dedikleri bu yönde. Peki Men in Black üçlemesine dördüncü, beşinci filmler katılacak mı? O konuda bir malumatımız yok. Zaten bu crossover ile ilgili Will Smith ve Tommy Lee Jones cephesinden de hiç cevap yok.

E neticede Smith ve Jones olmazsa, bir Men in Black filmi de olmaz. Eğer bu ikili gelmezse, Phil Lord ve Miller yine bir şekilde gülüp gülüp dirileceğimiz bir hikaye yazarlar diye tahmin ediyoruz açıkçası; belki Agent J ve K’e değil de, siyah giyen adamların başka ajanlarına odaklanırlar. Ama bizce gelirler, gelmezlerse çok ayıp ederler. Fikri düşünmesi bile çok eğlenceli çünkü!

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

9 Comments

 1. bence hızlı ve öfkeli vs cehennem melekleride güzel olabilir 😀

  • Arda Wyatt Reply

   İki filmde bence kötü.Fakat hızlı ve öfkeli daha iyi.Çünkü cehennmem melekleri konusu olmayan,sırf para için çekilen,bütün aksiyon adamlarının toplandığı saçma bir film

   • cehennem melekleri’ni ben oyuncuların hatrına izliyorum bir kaçı jason statham arnold ve sylvester stallone sana katılıyorum senaryo olarak 0 buda 3 lemenin bizim gözümüzde güzel olmadıgı hissi veriyor haklısın ama hızlı ve öfkeliye kötü demişssin hızlı ve öfkeli ilk filmler hariç diğerleri efsane denilecek filmler özellikle 4. filmden sonrakiler benim gözümde

    • bence bir crossover film yapılıcaksa tartışmasız Godzilla vs King Kong olmalı

     • gereksiz godzilla filmi güzel değildi zaten dc vs marvel falan varken 2 hayvanı karsılastırmak sacma

     • katu2en

      Haklısın hızlı ve öfkeli ve cehennem melekleri dc ve marvel yapıtlarıydı saten.En azından benim dediğimin küçük ve azda olsa bir küllüyatı var farklı yapıtlarda arka planda değiniyorlar.Birde cevap vermek için cevap vermezsek çok daha elit bir ortam olur.

     • katu2en

      bence iş hakarete girip boyut değiştirmesin fikirini savunucaksan savun tartışalım

 2. ya bu haber 3 ay oncesinde vardı sanki yeni birşeymiş gibi sunuyorsunuz boş vakitlerinizi daha dolu geçirin salak salak kendinizi tatmin etmeyin

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.