Man of Steel, Batman v. Superman ve Justice League’de Superman’i canlandıran bir adam var. Tanırsınız belki kendisini. Ortamlarda bir insan erkeğinin ulaşabileceği pik seviye olarak da bilinir. Adı Henry’dir, arkadaşı olmayan insanlar kendisine Mr. Cavill der. Kendisi iyi bir aktördür. Sevilir. Sayılır. Ama açık ve net konuşalım: Bu Green Lantern referanslarıyla bizi trollüyorsa, sabahına bizi kapısında bulmayı beklesin.

View this post on Instagram

Other Kal looking for Hal #GreenLantern #Kal

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Her şey şu yukarıdaki fotoğrafla başladı. Bakın, böyle bir fotoğrafı herkes çekebilir. Sen çekebilirsin. Ben çekebilirim. Kimse de arkasında anlam aramaz. Ancak sen Superman‘sen, Justice League çekimlerinden çıkmışsan, bir de zaten filmde Hal Jordan rolünde Armie Hammer‘ın olduğu asırlardır süregelen bir dedikoduysa, o zaman bu resmi şakasına koymazsın. Koyamazsın. Hadi diyelim ki ettin bir kabahat? Şakasına bastın, ipucu sanıldı? O zaman ikinciyi koymazsın, değil mi?

Koydu.

Resimaltı yazısı çok sarih bir biçimde şunu diyor: “Sakatlıktan çıktım, yavaş yavaş antrenman yükümü arttırıyorum. Şimdi sinir bozucu geliyor ama, bu hoşuma gidiyor benim, yavaş yavaş kendimi geliştiriyorum. Komik bir şey post etmeye gelmedim, çok ciddiyim, çünkü Green Lantern’dan daha büyük olmam gerekiyor. Bir dakika, neeee?”

Bakın sevgili geek alemi. Ya artık bunun lamı cimi yok, Justice League’de ucundan da olsa bir Green Lantern gözükecek, ya da Henry Cavill dünyanın en insafsız, en kötücül trollü. Gerçekten bu iki açıklamadan gayrı bir üçüncüsü yok. Bu kadar beyandan sonra, ben Warner’ın başı olsam ve hakikaten Green Lantern filmde olmayacak olsa, “Ayıptır lan milyonlarca gencin umutlarıyla oynadık” diye parasını verir gerçekten koyarım karakteri filme. Yapma bize bunu Warner. Yapma bunu bize Cavill. Oynamayın umutlarımızla, bak Green Lantern var diye coşacağız verin hayırlı haberi!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.