Humble Store logo

Mütevazi tekliflerin insanları artık bizi yerleşik düzene davet ediyor! Aylık Bundle’lar ile bizi seneler öncesinde kendine bağlayan the Humble Bundle, bir süre önce başlattığı haftalık teklifleri ile gözleri üzerine çekmişti. An geldi mail hesabımız an geldi uygulamanın bildirimin kontrol ederek yeni açıklanan teklifleri takip ettik. Ancak şu anda the Humble Store ile ertesi yarın kuşağındakiler gibi yeni indirimlerin yarın geleceğini belirtiyorlar.

22 saat boyunca satın alabileceğiniz dokuz oyun arasından öne çıkanlar ise;

Ertesi gün bize neler gösterecek bilemeyiz ancak Humble Bundle bizi her geçen gün şaşırtmak adına çalışıyor. Bu yeni adımları bizi kendilerine bağlayacak gibi görünüyor. Aynı zamanda gelirlerinin belirlediğiniz kadarını da bağış olarak çeşitli kurumlara aktarmaları da kullanıcılar ile olan bağlarını kuvvetlendirdiğini söyleyebilirim.

Şu anda devam eden kampanyalar olarak the Humble WB Bundle ile Batman, F.E.A.R. serileri, Scribblenauts Unlimited ve Lord of the Rings: War in the North; haftalık tekliflerde ise Daedalic Entertainment oyunları bulunmakta. Ve mağaza sayesinde her gün üzerine konuşabileceğimiz yeni oyunlar yer alacak.

Arkası yarın tadındaki duyuruları ile yarın akşam da aynı heyecanı yaşatarak göz atmamızı sağlayacağa benziyorlar.

 

Author

"Serim olmak kolay değil." diyerek distopik bir çerçeve çizmeye yeltensem de insan göründüğünden öte bir canlı değil. Hayatın sadeliği ise mutluluktan ibaret. Veyahut tam tersi. Twitter: @mert_serim

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.