Dün gece düşen fragmanların bir diğeri de Jessica Jones sonrası Deadpool oldu ey ahali. Biz izler izlemez çok coştuk, dayanamadık, ortamlarda halaylar çektik. Fena yükseliyoruz Deadpool’a, öyle böyle değil. On beş saat ekran karşısında sadece bakışsak bile Deadpool’u izleriz kafasında seviyoruz hem de. Uf be anlatılmaz yaşanır!

Ya Deadpool’u ne kadar övsek, ne kadar yere göğe sığdıramasak bilemiyoruz gerçekten. Fragmanını izlerken bile yapılan göndermelerdir, esprilerdir derken insan kendinden geçiyor ve gerçekten iyi ki Ryan Reynolds Deadpool’u bizlere bahşetmiş diyor. Çünkü öyle! Ay sen çok yaşa Ryan Reynolds!

Fragman bir kere çok bomba, Cable tüm karizmasıyla ortamlara giriş yapıyor. İşte sonrasında bam, küt, çat çat falan, bütün patlama efektleri ve Domino ile Negasonic Teenage Warhead derken insan yükseldikçe yükseliyor filme. E bir de insan ister istemez Cable’ın kemerindeki asılı ayıcıktan ötürü X-Force muhabbetlerine daha da bir heyecanlanıyor. Hope bebek, Marvel’ın yeni Fox ortaklığında X-Force filmleriyle coşacağımız yeni bir hazine olmasın mı yani? Olsun bizce.

Fragmanın şahane görünmesini bir kenara bırakırsak, bizim klasik Deadpool esprilerine de minik bir selam vermeden geçmeyelim, ne dersiniz? Videoyu durdurup “Lan bu ne? Mekanik kol olacaktı abi alt tarafı, bıyık silmiyoruz ki şurada!” diye isyan eden Wade Wilson’ın her zamanki gibi dördüncü duvarı parça pinçik edip Justice League’den Superman bıyık fiyaskosuna yaptığı göndermesiyle kendimizden biz bayağı bir geçtik. Üstüne bir de Toy Story’den Şerif Woody gibi giyinen bir Deadpool figürü ile Cable figürünü dövüştürdüğü sahnenin paçalarından akan samimiyet ve mükemmelliğe de parmak basmadan bitirmeyelim sözümüzü.

İlk filmden sonra beklentileri Empire State Binası’ndan da tepeye çıkartan Fox’un işi zor, kabul ediyoruz. Ama hiç de hayal kırıklığına uğrayacağımızı düşünmediğimiz için son derece heyecanlıyız. MAKSİMUM EFORLA BİZİ RYAN REYNOLDS!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.