author-jk-rowling Takipçilerimizin aklını başından alacak bir haberimiz var, J.K Rowling Harry Potter evrenine geri dönüyor! Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği “Fantastic Beasts and Where to Find Them” (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) filminin senaristliğini yapacak.

Rowling’in ilk senaristlik deneyimi olacak film, kurgusal Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabının yazarı Newt Scamander‘in başından geçen maceraları anlatacak.

Harry Potter evreninde geçecek film, Harry Potter’ın macerası başlamadan 70 yıl önce New York’ta geçecek. Harry Potter evrenine daha geniş bir perspektiften bakacağımız ve daha önce karşılaşmadığımız bir büyücülük dünyası ile karşılaşacağımız filmin çıkış tarihi henüz belli değil.

Özet geçmek gerekirse, Rowling Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin senaristliğini yapacak, Harry Potter evreni ise geri dönecek, hadi şimdi mutlu olalım!

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.