Bu haberi yazmaya başlayana kadar kuvvetle muhtemel kimseye garip gelmemiş olacak, ama yazdıktan sonra bir şalteri attırıp “Aa, harbiden” dedirttirecek bir şey söyleyeceğim şimdi: Jessica Jones kendi dizisine kavuşmadan önce tam on dört yıl boyunca kendi çizgi roman serisiyle çıkmadı karşımıza. On dört sene önceki de, ilk yaratıldığı çizgi romandı zaten. She-Hulk, Ms. Marvel, Punisher gibi karakterlerin yıllardır kendi serileriyle gitmelerine rağmen dizi veya filme uyarlanmadıkları bir dünyada, çok garip değil mi?

Marvel bu garipliği düzeltmek niyetinde işte. Jessica Jones’u diziden sevdiyseniz, “Ya çizgi romanı yok mu okunacak” diye bakınıp, önce Alias’ı, sonra Pulse’ı, sonra da New Avengers’ı tükettiyseniz, size güzel bir haberimiz var. Yeni çizgi roman serisi geliyor. Detaylar Aybike’nin haberinde, buyurun, sözü ona bırakıyoruz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.