Happy Sad Confused isimli podcast programına katılan Chad Stahelski, bir Blade filmi çekmek istediğini söyledi.

John Wick serisinin yaratıcısı Chad Stahelski Bir Blade filmi çekme hevesiyle Kevin Feige ile görüşmüş. Hatta söylediğine göre Kevin Feige ile arası gayet iyiymiş ama yine de filmin yönetmeni olamamış.

Chad Stahelski bir Blade filmi çekmek istiyor.

Bakın, Marvel için biraz çalıştım ve bana çok iyi davrandılar. Kevin Feige… o, John Wick’i nasıl bir franchise’a dönüştüreceğim konusunda bana tavsiyeler verdi ve benim için bir akıl hocası oldu.

Echo dizisi daha çıkmadığı için rahatça sallayabiliriz; Marvel’ın son dönemdeki haline bakınca, Feige kafamızda bir akıl hocası olacak olarak canlanmıyor ama zaten yapılan işin suyunu çıkarıp franchise haline getirmek için de Zack Snyder’a danışılacak değildi.

Blade cephesine bakınca filminin yapım ekibinden sürekli birileri değişiyor ve son zamanlarda Mahershala Ali bile işten ayrılabilir gibi duruyor. “Dışarıdaki onca şeyin arasından Blade’i seçmek için bir saniye bile durmazdım.” diyen Stahelski, Blade Filmi için gerçekten heyecanlı duruyor. Bir yandan da filmin içinde olduğu durumun farkında olarak şöyle diyor:

Bunun hakkında konuştuk ama bakın iyi bir formülleri var… işlerini yürütüyorlar ve bence Blade filmi için içeri doğru insanları dahil ettiler… Şu an iç çembere değilim ama öncesinde görüşme yapmıştık… Harika işler yapıyorlar ama yine de beş yıl içinde bazı şeyler yürümezse belki Blade’in dördüncü veya beşinci reboot’unda Wesley’i içeri çekip ben de dahil olabilirim.

Sözlerine destek için Spider-Man’in birçok reboot’u olduğunu hatırlatan sunucuyla birlikte gaza gelip sonraki konulara geçiyorlar. Podcast boyunca da John Wick’ten, Matrix’ten, sektörden ve oyunculardan bahsediyorlar. Stahelski Blade filmi yönetmeye aşırı heyecanlı ve filmin üretimi sırasında bir şeylerin ters gidip sıranın kendisine gelmesi için hevesli görünüyor. Güzel bir senaryoyla birlikte neden olmasın?

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.