Biz pek sevgili David Tennant’a doyamayalım diye dizi sektörü üzerimize yeni projeler atıyor sürekli ve inanın ki biz bundan dolayı çok mutluyuz. Jessica Jones’undan tutun gelmekte olan Kıyamet Gösterisi dizisine kadar her türlü projeye bir şekilde ucundan köşesinden dahil olan Tennant son zamanlarda fazlasıyla aktif. Animasyonlarda seslendirme kadrolarında yer aldığı kadar Doctor Who’nun podcast bölümlerine de çokça katılıyor. Peki bu sefer ne gibi bir projeyle karşımıza çıkacak kendisi? Açıklıyoruz: Komik bir David Tennant izlemeye hazır olun!

HBO’nun “Camping” adı ile duyurduğu yeni komedi dizisi, kadrosunda son derece kaliteli isimler barındırırken bir de Tennant’ı ekledi. Jennifer Garner, Lena Dunham ve Jenni Konner gibi yıldızların yanı sıra David Tennant’ı da projeye katan Camping, şimdiden birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı bile.

Toplamda sekiz bölüm olacak olan dizinin Tennant News sitesinden aldığımız kısa tanıtımını hemencecik şuraya bırakıyoruz:

“Dizi, Jennifer Garner tarafından canlandırılan Kathryn’in etrafında şekilleniyor. David Tennant Walt rolünü üstleniyor; kendisi Kathryn’in sadık eşi ve sevgi dolu bir baba. Walt, kendi kankaları arasında ise oldukça güvenilir kilit bir kişilik. Fakat her şeyin yanı sıra bu gerçeklik, Walt’ın tam da o sırada içine girdiği durumun gizli ama gittikçe büyüyen hoşnutsuzluğa dönüşmesine doğru ufaktan ufaktan yol alıyor.

david-tennant-on-kilgrave-marvels-jessica-jones-red-carpet

Doğada, son derece hoş bir hafta sonu olması gereken, Walt’ın kırk beşinci doğum günü ile açılıyor dizi -en azından takıntılı derecede düzenli ve aşırı kontrolcü karısı Kathryn böyle düşünüyordu. Kampa Kathryn’in, aslında sessiz sakin gözüken ama tam bir baş belası olan, kız kardeşi de dahil olur ve bu malum hafta sonu sınırları zorlanan evlilikler ve unutulmayacak kadın kadına suçların yuvası haline gelir.”

Girls dizisinden birliktelikleri olan Dunham ve Konner ikilisi HBO’nun projesinde yapımcı olarak yer alacaklar. Camping dizisi ise bahar aylarında Los Angeles’ta çekimlere başlayacak. Şimdilik kısa bir romantik komedi tadında olacağı söylenen dizi için zikredilen isimler, duyanın kulak kabartmamasını neredeyse imkansız kılıyor.

Ha tabii Tennant’ın bu sırada Kraliçe Mary filmi ve çekimleri tamamlanan Kıyamet Gösterisi dizisinde başrol gibi işleri de var. Jessica Jones’un ikinci sezonu da çok kısa bir süre önce gelmişti. E değmeyin keyfimize! Tennant’ı tekrardan izleyebilmenin yeni projelerle olması, insanın içini bir hoş ediyor.

Çerezlik, keyfine izlemelik diziler listesine alabileceğimiz; sırf Tennant’ın performansını görebilmek adına bir milyonuncu kez YouTube’dan izlediğimiz videolar yerine geçebilecek bir dizi olabilir mi sizce Camping? Ne dersiniz? HBO’nun yeni komedi dizisine siz nasıl bakıyorsunuz?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.