Amerika’da her sene San Diego’da düzenlenen ‘con’dan hepinizin bir şekilde haberi vardır diye umuyoruz, zira bu yazımızın temel  kaynağı tam da orası. Evet, San Diego Comic Con (SDCC) dün itibariyle resmi olarak bu senenin tüm dizi, film, oyun ve daha birçok sektörünün tanıtım, röportaj ve benzeri birçok etkinliğine ev sahipliği yapmaya başladı. Hem de öyle bir başladı ki, sormayın gitsin. Biz geeklere tam anlamıyla hazine gibi gelen teaserlar mı dersiniz, promo posterleri mi… Gırla gidiyor her şey! Ki, bakın, daha bu ilk günü yani. Varın gelecek günleri siz düşünün. Hatta siz düşünedurun, biz de bu sırada Marvel ve Netflix’in beraberce geek damalarına kan veren o güzelim teaserları aşağıya sıralayalım sizin için.

Netflix’in teaser çıkarmasındaki ilk sırayı Daredevil‘e verelim dedik. Şimdi şöyle bir durum var ki, teaser trailer olduğu için zaten uzun soluklu bir şey görmeyi kimse beklemiyor, üstüne de yeni bir şey pek olmayınca ne kadar heyecanlandıracak sizi bilemedik. Ama son zamanlarda ortalıkta dolanan “Defenders geliyor diye Daredevil’in üçüncü sezonu olmayabilir ya da ertelenebilirmiş.” gibi bıdı bıdıları net bir darbeyle silip atan bir şey oldu bu sanırsak. Adamlar açık açık diyor: “Üçüncü sezon var arkadaşım, hatta yakında gelecek, çok şey yapmayın siz.” Bu millet Matt Murdock özledi Netflix, istediğimizi ver bize artık canım.

1 2 3 4
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.