Eğer Agents of S.H.I.E.L.D. seyretmiyorsanız, şu sıralar seyretmeyi ciddi ciddi düşünmelisiniz, çünkü dizi üzerindeki o ölü toprağını attı ve son hızla Marvel mitosunun iyice dibine gömülmeye başladı. Geçen bölüm Deathlok‘un resmi tanıtımından sonra, bu sefer de bir başka Marvel karakteri, Lorelei sinematik evrene dahil olmuş oldu.

vlcsnap-2014-03-05-22h19m29s65

 

Lorelei’ı Elena Satine canlandırıyor. Bilen biliyordur, bilmeyen varsa özeti geçelim: Lorelei üçüncü Thor filminde yer alması beklenen Enchantress‘ın küçük kardeşi. Yani kendisi Asgard’lı. Daha önce de söylemiştik, yeteneği ve kızıl saçlarıyla Marvel evreninde Poison Ivy boşluğunu dolduragelmiştir hep ve bir sonraki bölümün reklamını izlediğimizde, aynı şeyi MCU’da devam ettireceğini görmek mümkün. Lorelei’ın gelişi kuru kuru değil tabii ki, asıl amaç, gelecek bölüm diziye konuk olacak Lady Sif‘e yol yapmak. Jaimie Alexander‘ın karakteri Lady Sif, Asgard’dan Lorelei’ı yakalamaya gelecek. O bölümün yayın tarihi de 11 Mart.

Bunun dışında dizi, her adımını ilginç bir yöne atmaya devam ediyor. Biraz daha üzerine koyarlarsa, Clark Gregg ve Ming-Na Wen biraz daha böyle muazzam oynamaya devam ederlerse “Haftasını kaçırmadığım dizi” statüsünden, “Allah’ına kurban olduğum dizi” statüsüne yükselmeleri işten bile değil. Artık yavaştan teoriler de kurulmaya başladı. Bakalım finale kadar daha ne sürpriz virajlar dönülecek?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.