2015 Marvel için bereketli bir sene olacak. Vizyon anlamında en şaşalı senelerine daha çok var, sadece Ant-Man ile Avengers: Age of Ultron adında ufak, neredeyse indie denebilecek sadelikte bir filmle çıkacaklar karşımıza. Ama asıl kroşeleri televizyonda. Bir yandan Agents of SHIELD’a gümbür gümbür devam ederken, bir yandan de Netflix ile olan Defenders külliyatına Daredevil ile ilk adımı atacaklar. Bir de tabii Agents of SHIELD molaya girdiğinde gelecek olan Agent Carter dizisi var.

Bu dizi hakkında çok fazla bilgiye sahip değildik, fakat bildiklerimiz de heyecanlanmak için gayet yeterli olduğundan çok sorgulamadık. Başrolde Hayley Atwell’in olacağı, The First Avenger filminde gördüğümüz Dum Dum Dugan gibi karakterlerin yan rollerde karşımıza çıkacağı ve Dominic Cooper’ın oynadığı Howard Stark’ın konuk oyuncu olarak dizide bulunacağını biliyorduk. Bir de dizinin ilk bölümünü Agent Carter kısa filmini çeken Louis D’Esposito’nun, ikinci ve üçüncü bölümlerini Winter Soldier’ı çeken Russo kardeşlerin, dördüncü bölümünü de ilk Cap filmini çeken Joe Johnston’ın çekeceği biliniyordu. Yazarlar da Christopher Markus ve Stephen McFeely olacaktı, ki kendileri iki Cap filmini de yazdıkları için, inancımız tamdı.

Peki bu sahne neden bizde bir “meh” tadı bıraktı o halde? Bilemiyoruz. Marvel bugün birkaç saat önce Sneak Peek adı altında Ocak ayında gala yapacak dizinin bir sahnesini bizlere sundu. Sahne seçimi mi kötü, tam prodüksiyon mu bitmedi anlayamadık ama bir şeyler eksik geldi biraz bize. İsterseniz siz de bir bakın, görüşlerinizi bildirin bize. Video şu şekilde. Buyurun!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Comment

  1. Çekimler ve ses çok çiğ kalmış. Birde başrol çok tepkisiz oynuyor gibi geldi bana.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.