Filmlerde görmeye alışkın olduğumuz boks efsanesi Mike Tyson, Bunny-Man ile süper kahraman dünyasına girecek.

Boks dünyasının efsanesi olan Mike Tyson, tavşanlı Batman filmi olan Bunny-Man isimli süper kahraman filminde kendisini canlandıracak.

Bunny-Man
Bunny-Man

Takipçisi olmasa da adı herkesin aklına kazınmış olan Mike Tyson, geçtiğimiz günlerde İtalya’nın Torino kentinde düzenlenen bir basın konferansına katıldı ve Bunny-Man filmindeki rolünü duyurdu. Yapım süreci Torini’da geçecek olan filmin, orada duyurulan konusu şöyle; multimilyarder bir süper kahraman suçla savaşıyor ve bunu yaparken kimliğini gizlemek için tavşan maskesi takıyor. Kız kardeşi şiddete maruz kalıp intihar eden kahraman, suçla savaşırken kardeşinin de intikamını almaya çalışıyor.

Tavşan maskesi işin içine girene kadar her şey standartlara uygun görünüyor. Milyarder kahraman gizli kimliğe bürünüp suçla savaşıyor. Tavşanlı Batman diyebileceğimiz filmin karakter tasarımına baktığımızda biraz Donnie Darko biraz Bugs Bunny biraz da The Thick görüyoruz.

Film ne kadar Batman ciddiyetinde gider, ne kadar Looney Tunes mizahına geçer emin olamıyoruz ama Torina’da geçecek bir The Tick filmi gibi olmasını bekliyoruz. Daha önce Hangover serisinde kendisini canlandıran Mike Tyson, Ip Man 3’te yozlaşmış bir boksörü canlandırmıştı. Süper kahraman olmasına ne diyorsunuz?

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.