Deadpool 3 ya da artık resmi adıyla Deadpool & Wolverine filmi için ilk fragman haftasonu düzenlenen Superbowl etkinliğinde yayınlandı.

Deadpool&Wolverine filmi bizlere aynı adından da anlaşıldığı gibi Deadpool ve Wolverine karakterlerinin çok da hevesli olmadıkları bir ortaklıkla(en azından birinin) kendi miraslarını kurtarmak zorunda kalmalarını anlatacak. Fragmandan anladığımız kadarıyla ise Wade Wilson ikinci filmin sonunda yaptığı zaman atlamaları ile TVA grubunun dikkatini çekmiş. Onu MCU’ya davet ettiklerini anlayan Deadpool da adeta MCU’nun mevcut durumunu açık eder gibi “Evreni kurtarmaya geliyorum.” diyor. Birçok söylenti dolaştığı için kimi nasıl göreceğimizi bilmediğiz Deadpool&Wolverine filmi 26 Temmuz’da bizlerle olacak. Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Açıkçası Wolverine’i biraz daha görürüz diye bekliyordum, o açıdan hayal kırıklığı oldu orası. Aksiyon güzel duruyor. Keza hikaye de bol bol gönderme içerecek haliyle. Özellikle +18 olacağını bilmek o açıdan da mutlu ediyor. Bundan sonraki herhangi bir videoyu izlemeyi düşünmüyorum artık. Zaten temmuza kadar bir şekilde geçiririz zamanı. Pyro sahnesi bana Deadpool & Wolverine’de hiç beklenmedik ufak karakterler de göreceğiz izlenimi verdi. Ayrıca ana düşmanları ne amaçlayacak onu da merak ediyorum. Ya da Wolverine’in ne işi var bütün bunların içinde diye.

Deadpool & Wolverine ismini sevdiniz mi? Fragman hoşunuza gitti mi peki? Wolverine’i biraz daha görsek iyi olmaz mıydı? Yorumlarınızı dördüncü duvarı kırmamaya çalışarak oluşturun.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.