Godzilla’nın yönetmeni Gareth Edwards’ın apayrı bir Star Wars filmi çekeceğini biliyoruz. “Ne gerek vardı?” diye sormadan edemesem bile, bunu da aynen Juno Temple’ın hala nasıl sinema endüstrisinde olduğu ile ilgili sorularımın olduğu dosyaya kaldırdım.

clone-club-troopers1

Gareth Edwards’ın filmi tam olarak son halinde ne olur bilemiyoruz fakat şu haliyle büyük bir tehlikeyi atlatmış gibi görünüyor. İçinde Rooney Mara ve Felicity Jones gibi korkunç isimlerin yer aldığı bir cast listesinden çıkan isim ise günümüzü gün ediyor; Tatiana Maslany.

Orphan Black ile yıldızı iyice parlayan Maslany, Gareth Edwards’ın yeni Star Wars filminde Mara ve Jones gibi isimleri geçerek yer almayı başarmış gibi görünüyor. Hatta söylenenlere göre Maslany bu rol için halihazırda rol aldığı bir Broadway oyununu bile bırakmış.

Yeni Star Wars filmlerinden ne çıkar bilemiyorum fakat sonuç olarak Maslany bu filmlerden birinde olacak.

Güç sizinle olsun.

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

1 Comment

  1. Doğa Berduş Reply

    Gareth Edwards’ın yeni Star Wars filmleri ile ilgili bir bilgi verir misin hoca acaba ? o konuyu ilk defa duyuyorum şuan

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.