İstanbullular, hooop! Geçtiğimiz Temmuz ayında dillere destan, vay efendim yer çekimsiz ortamda muz yerken çilek tadı almak gibi muhteşemler muhteşemi bir parti yapmıştık, hatırlıyor musunuz? Gelenlerin unutamadığı, gelemeyenlerin de bin pişman olduğu partimiz için hatta şöyle bir duyurmuştuk sizlere vakti zamanında.

Talep de, pozitif geri dönüş de haddinden çok ama çok fazla olunca “Tamam tamam, baskıyı durdurun! Bir tane daha yapacağız!” deyiverdik. Bunlar hep sizin için güzel geekler, hep siz eğlenin diye. (En çok biz eğlendik bir kere, hıh) E o zaman daha da uzatmadan müjdeyi patlatıyoruz: Kaçıranlar için yeni bir fırsat, tekrardan gelecekler için eğlence tazelemesi olacak olan bu etkinlikte yine partinin hasını da GEEKlerin yaptığını kanıtlayacağız! Hem de bu sefer temalı memalı ha!

THE DARK NIGHT: Geekyapar! Pub Story Partisi

Bu seferki partinin teması “The Dark Night”. Hani Batman falan, ama gece ya, karanlık böyle, geekli meekli göndermeler… Çaktınız mı? Güzel değil mi? Dileyenin temaya uygun kostümlerle gelebileceği, dileyenin de dümdüz kendisi olarak orada keyifleneceği partimizde tek bir şart var: EĞLENCENİN DİBİNE VURUN!

Mesajımızı aldınız mı arkadaşlar? Partimize bekliyoruz o halde! Çünkü bu sefer yok yok gerçekten de! İnanmadınız mı? Sayıyoruz o zaman: Tam kadro Geekyapar ekibi olarak orada hazır ve nazır olacağız bir kere. Eh, bize eşlik edecek olan konuklarımız Sokak Röportajları’ndan Jaki Baruh ve Mustafa Kemal Gürel var; Filme Gitmeden Önce’nin beyni Cem Başak var; içerikleri sayesinde kısa sürede sevdiğimiz Boğaç Soydemir, Berk Sevgi ve Sonat Işık da var! Daha ne olsun?

Yetmez mi? Peki madem, dahası da var o zaman! Oyun öncesi bizi kendimizden geçirecek olan Barış Kıralioğlu‘nun DJ’liğine ne dersiniz mesela? Peki ya Cevdet Canver‘in unutulmaz ve efsanevi parçalarla bizi farklı dünyalara götüreceğini söylesek bir de?

Peki bitti mi? Yooo, bitmedi tabii ki de! Mert Günhan ve Kafeinsiz’den Berk Gün de bizlerle olacak! MEŞAZIMIZI onlar da almış, baksanıza:

Onları geç, parti nasıl bir şey; onu anlat hele…

Nasıl mı bir şey? Hemen anlatıyorum: Bu partide nasıl biri olduğunuzun hiç ama hiç önemi yok. İster dibine kadar utangaç olun, ister sapına kadar sosyal biri; her türlü bu partide eğlenmenizi garanti ediyoruz arkadaşlar! Daha önceden yapmadığınız türden komiklikler, efendime söyleyeyim geek görevler derken zaten vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile! Şimdi hanginiz istemezdi, Joker gibi etrafta dolaşıp psikopatça gülmeyi? Peki ya sahnenin bir köşesine Batman gibi tüneyip tüm mekanın koruyuculuğunu yapmayı? Bu parti hem ihtiyacımız olan hem de hak ettiğimiz bir parti millet, uyanın artık!

BİZİ ÖLDÜRMEYEN PARTİ, EĞLENDİRİR!

“The Dark Night”: Geekyapar! Pub Story Partisi’nde müthiş bir vakit geçirmek için tarih 13 Eylül 2018 Perşembe, mekan ise IF Beşiktaş Performance Hall! Kapılar 19:30’da açılıyor, eğlence gece 01:00’e kadar da devam edecek! Bir de unutmadan: Partimiz 18 yaş ve üstü için geçerli. Çocukları pistten alalım–

Biletler için tam şuraya bir tık! Hadi o zaman, partide görüşürüz!

Yalnız benden duymuş olmayın ama sadece İstanbul’la sınırlı kalmayacakmışız. Diyar diyar partileyecekmişiz. Üstelik sadece bu tür partilerin değil; diğer tüm geek alanlarının da hasını biz yapacakmışız. Cevdet’in bir planları var ki sormayın, size söylediğimden haberleri yo- AY YAKALANDIM!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.