Star Wars çok da beğenilmeyen yeni üçlemeden sonra ilk Disney+ işlerinden olan The Mandalorian ile serinin hayranlarını yine evrene ısındırmıştı. Her ne kadar sonrasında gelen The Book of Boba Fett ve Obi Wan Kenobi dizileri benzer övgüleri alamasa da uzay kovboyumuzun üçüncü sezonda yaşayacağı maceraları merakla bekliyoruz. Total Film’e gelecek sezon hakkında açıklamalarda bulunan Pedro Pascal ise şöyle diyor: “Eğer liderlik pozisyonuna doğru ilerliyorsa da bunu yapmakta tereddüt ediyor. Bence bir karakterin neyi yapabilmeye muktedir olduğunu ve kim olduğunu öğrenmeye zorlanmasından daha ilginç bir şey yok. İşin bu kısmı cidden eğlenceli gidiyor. Ayrıca benim açımdan bunu hangi tonda nasıl yapacağım konusunda denenebilecek birçok yol var. Sadece bu tür bir karakter gelişiminin inceliğini yakalamaya çalıştım.”

Valla bana belki kızacaksınız ama ben ilk defa serinin ikinci sezonunda gördüğümüz Bo Katan karakterinin tahta daha çok yakışacağını düşünüyorum. İşin sonunda belki o noktaya geliriz. Karaktere hayat veren Kate Sackoff “Ne zaman bir hedefiniz olsa ve ona ulaşamasanız, yeniden değerlendirme yaparsınız diye düşünüyorum” diyerek karakterin bir önceki sezonda yaşadıklarını açıklıyor bir anlamda. Tabii bu sezonda da Bo Katan’ın bu hayal kırıklığı ile başa çıkmaya çalışmasını da izleyeceğiz bir yandan. Mandalore’a hükmetmek konusundaki hırsınız düşünürsek, baş karakterimiz Din Djarin ile bir noktada karşı karşıya geleceklerini tahmin etmek pek de zor değil.

The Mandalorian’ın yeni sezonu sizde bir beklenti oluşturuyor mu? Yetti mi Baby Yoda gördüğünüz yok daha da fazlasını mı istiyorsunuz? Bu sezon son sezon olacak mı? Bu diziler yavaş yavaş yeni üçlemeye gidiyorken işin sonunda kendimizi hangi noktada bulacağız? Yorumlarınızı bize düello sonucu hak edeceğiniz kutucuklar aracılığıyla gönderin.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.