Disney prensesleri neye benziyor biliyor musunuz? Soğan. Gerçekten de soğan. Her yemeğe doğrayabiliyorsun, tadını koruyup etrafına veriyor ama, bir yandan da hemen hemen her farklı tada ayak uydurabiliyor. Küp kesiyorsun, dilim atıyorsun, kavuruyor ya da taze atıyorsun hiç bana mısın demiyor. Disney prensesleri de öyle. Yeter ki onları farklı senaryolarda hayal edebilecek meziyetli insanlar olsun, her şey halloluyor.

DeviantArt‘ın dalyan insanlarından Pavlover de böyle düşünmüş olacak ki; bir süredir Disney prenseslerini Pokemon eğiticisi olarak hayal ediyor. Hem karakterleri Pokémon’un o bildik tarzında çiziyor, hem de yanlarına 6’lık bir Pokémon ekibi koyuyor. Yani katmanlı bir fan çalışması var elimizde. Eğer seriyi yakın zamanda takip etmediyseniz Pokébebelerin çoğunu tanımanız mümkün değil, ama genel hatlarıyla kimin ne şekilde top oynadığı da kolaylıkla anlaşılıyor.

N’apalım, geçip bir bakalım mı? Pavlover kardeşimiz şöyle çizmiş, şöyle yapmış. Buyurun!

 

Harikalar Diyarı’nı Andıran Takımıyla: ALICE

Alice

 

Su Pokémonlarıyla Küçük Denizkızı: ARIEL

Ariel Little Mermaid

 

Kendi Yattığı Uykusuna, Düşman Getirmeye Kararlı: AURORA

Aurora Sleeping Beauty

 

Elbette Şamdanlık Pokémonunu İhmal Etmemiş: BELLE

Belle Beauty and the Beast

 

Elektrikli Ve Şirin Ekibiyle: CINDERELLA

Cinderella

1 2 3 4
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.