Olaylar şöyle gelişti:

Logan‘ı izledik. Logan ile farklı fikirlerimiz oluştu. Bir eleştirmen olduğumuzdan mütevellit, konuyla ilgili bazı noktalarda nasıl filmin daha iyi yapılabileceğini farklı şekil, farklı yaklaşım ve farklı ifadeler ile anlattık. Sonra bir noktada, elbette, eksik gördüğümüz yerleri dile getirdiğimiz için klasik bir yorum geldi: “İyi biliyorsan sen yap”. Ee… Yapayazdık.

Elbette oturup film çekecek hâlimiz, bütçemiz, ekibimiz ya da durumumuz yoktu. Ama aklımız vardı bir yerde, okumuş etmişliğimiz vardı, buna istinaden Sungur da oturdu bilgisayarın başına, aldı eline klavyeyi, yazdı. Sonra Tancan ve Ethem Onur görüşleriyle katkı verdiler. En büyük salvoyu da Kasap‘ın muhteşem çizeri Selçuk Ören vurdu. Ören, Sungur’un hayalini kurduğu alternatif kırılma noktalarını kendine has görüşüyle kaleme aldı. Ortaya da yukarıdaki video çıktı.

İzleyin, yorumlarınızı belirtin istiyorum. Ben naçizane bu videoya daha izleyici tarafından dahil olmuş bir insan olarak, inanılmaz iftihar duydum ve keyif aldım seyrederken. Siz ne diyorsunuz? Katıldınız mı, katılmadınız mı? Fikriniz ne? Yorumlara belirtin!

 

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.