Rick and Morty’nin dördüncü sezonuna adım adım yaklaşırken heyecanımız da iyiden iyiye artıyor. Daha önce Rick ve Morty’nin dördüncü sezonunun bu senenin Kasım ayında geleceğini haber veren Adult Swim ekibi, dün geceki Comic-Con konferanslarında yeni sezondan bir bölüm yayınlayarak bizi daha da heyecanlandırdılar.

Yeni klibimizde Morty ve Jerry’nin Glootie adında bir uzaylı programcıyı bir program yazması için zorladığını görüyoruz. Yeni sezonda gelecek bölümlerden bir tanesinin sadece küçücük bir kısmını görsek de bu kadar heyecanlanmamızın asıl sebebi Glootie’ye sesini veren sanatçının Thor: Ragnarok filminin yönetmeni Taika Waititi olması.

Waititi’nin yanı sıra Rick and Morty’nin dördüncü sezonunda birçok ünlü aktör ve aktris de yeni bölümlerde sesleriyle karşımıza çıkacaklar. Bu sanatçılar arasında Jurassic Park’tan tanıdığımız Sam Neill, geek dünyasının en kült eserlerinde karşımıza çıkan Paul Giamatti ve biricik Jessica Rabbit seslendirmesiyle tanıdığımız Kathleen Turner var ki hepsine ayrı ayrı coşuyorum ben.

rick2

Sezondan küçük bir bölümü içeren bu klip bir yana San Diego Comic-Con için iki tane de resim paylaşan yapımcılarımız yeni sezon için oldukça hazırlanmış gözüküyorlar. Geçtiğimiz Haziran ayında yaptıkları bir röportaja göre artık gelecek sezonlar için çok fazla beklememize gerek kalmayacak.

“İlk defa yaptığımız işe odaklandık ve geleceğin ne olduğunu biliyoruz. Yeni bölümlerin aynı kalitede devam etmesini istiyoruz ama bir yandan da işleri biraz hızlandırmak istiyoruz. Çok büyük bir siparişimiz var ve bence bu bizi hızlandırıyor. Artık sezonlar arası uzun aralar yapmayacağız. Takvimlerimizde yapacağımız tatilleri işaretleyip makinenin sürekli çalışmasını sağlayacağız. Gerçekten çok güzel olacak”

Bu yorumlarla birlikte artık Kasım ayını beklemek için çok daha fazla sebebimiz var. İlk sezonların kalitesini devam ettiren bir Rick and Morty bir de sürekliliğini yakalarsa tadından yenmez bizim için. Yapımcıların bize söz verdiği 70 Rick and Morty bölümüne ne kadar hızlı kavuşursak bizim için o kadar iyi. Sonuçta biz de insanız, elimizde değil özlüyoruz. Yeni görseller ve klip için siz ne diyorsunuz? Kasım ayında çıkacak yeni sezon için heyecan var mı?

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.