Sin City: A Dame to Kill For‘un çıkış tarihine bir hayli yaklaşıyoruz, hâliyle film için yavaş yavaş bir medya da yaratılıyor. İki gün öncesine kadar varlığını bildiğimiz, ama çok da farkında olmadığımız bir projeydi. 6 Mart’ta yayınlanan ilk fragmandan sonra bu gidişat ya tersine dönecek, ya da “farkında olduğumuz, ama yine de ilgilenmediğimiz film” kategorisine geçiş yapacak. Hangisi olacağını şu an kestirmek güç.

Dürüst olmak gerekirse sağlam kadrosuna rağmen Sin City: A Dame to Kill For için heyecanlanmak biraz çaba gerektiriyor. Zira ilk filmin kuvveti sürpriz faktöründen geliyordu gibi hissediyoruz. A Dame to Kill For ise biraz tüm kartlarını oynadıktan sonra hâlâ oyunu kazanmayı uman bir kumarbazı andırıyor. Sin City’yi daha önce hiç ona benzer bir şey görmediğimiz için sevdik, A Dame to Kill For‘u kendi başına sevebilecek miyiz?

Evet, biraz kabalık yaptığımızın farkındayım. Burada fragmandan sonra oluşan görüşlerimizi paylaşıyoruz, daha fragmanı koymadık. Buyurunuz efendim, Robert Rodriguez ve Frank Miller‘ın yönettiği, ilk resmi Sin City: A Dame to Kill For fragmanı. Filmin vizyon tarihi Amerika için 22 Ağustos, henüz IMDB Türkiye’de görücüye çıkacağı tarihi resmen listelememiş. Ondan da haberimiz olduğu zaman aynen iletiriz. Filmde ikisi çizgi romanlardan, ikisi film için yazılmış dört hikaye ele alınıyor.

Kadro da maşallah buradan Fizan’a uzanıyor: İlk filmden Jessica Alba, Rosario Dawson, Jaime King, Powers Boothe, Mickey Rourke ve Bruce Willis geri dönerken, onlara Eva Green, Josh Brolin, Jamie Chung, Joseph Gordon-Levitt, Dennis Haysbert, Marton Csokas, Julia Garner, Juno Temple, Ray Liotta, Stacy Keach, Christopher Meloni, Lady Gaga, Jeremy Piven ve Crystal McCahill katılmakta.

Hoh, yazarken yoruldum. Neyse sevgili Geekyaparlar, sadece oyuncu kadrosu 100 kelime tutan Sin City: A Dame to Kill For fragmanını aşağıdan izleyiniz. Yorumlarınızı da bekliyoruz, oluru var mı bu filmin?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.