“Casting”, yani oyuncu seçimi haberleri vermek kadar aynı anda dev keyifli, aynı anda da fena gergin bir şey yok. Keyifli, çünkü üzerine konuşacak şeyler bol; oyuncu kim, role uygun mu, nasıl bir beklenti yaratıyor? Ama öte yandan, fena hâlde de gergin, zira bazen bazısı hiç tahmin edilebilir olmuyor, olanları da ters köşe yapabiliyorlar bizi. İnternetin yakın zamanki Ben Affleck örneğinde öğrendiği gibi. O yüzden böyle üst üste birkaç casting haberi gelince, pek seri ve acısız oluyor, seviniyoruz. Biz de müsaadenizle, arka arkaya dizmek isteriz kendilerini. Buyurun!

 

Transformers: The Last Knight – Anthony Hopkins

Hopkins Transformers

Durmak bilmeyen, hatta Hasbro ve Paramount’ın parayla alabilecekleri en iyi yazarları toplayıp bir beyin takımı oluşturmak suretiyle genişletmeye çalıştığı Transformers serisinin yeni filminden söz ediyoruz. The Last Knight’ın kadrosu, aşağı yukarı belliydi zaten. Wahlberg ve Duhamel geri dönüyordu, Isabela Moner ve Jerrod Carmichael da yeni gelenlerdi. Şimdi yenilerin arasına Sir Anthony Hopkins de katıldı. Rolü henüz belli değil, sırf ses mi olacak, yoksa görüntü mü, onu göreceğiz. Biz ikisine de varız.

 

American Gods – Gillian Anderson

Gillian AndersonLondonBy David Levene29/1/15

Geçtiğimiz günlerde “niye olmasın?” diyerek kendisini dişi bir Bond olarak görmek isteyenlerin gazına kömür atan Anderson hakkında bu sefer sabit bir haberimiz var. X-Files ile yakinen tanıyor olduğunuzu varsaydığım İngiliz aktris, Starz’ın yeni American Gods uyarlamasında Media rolünü üstlenecek. American Gods, eski mitolojik Tanrılar’ın, yeni teknolojik Tanrılar ile olan kapışmasını ele alıyor. Medya da bu Yeni Tanrılar’dan biri. Anderson süper gider diyoruz, siz?

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.