Spider-Man: Homecoming, dün bizi fragmancığı ile sevindirmiş ve coşturmuş; büyük fragmanı Jimmy Kimmel’ı şovunda göstereceğini duyurunca da halaylara gark etmişti. Sağ olsun, sözünden dönmedi. Baya teaser falandan da sıçrayıp, direkt olarak ilk resmi ve tam teşekküllü fragmana giriş yaptık. Arkada bangır bangır MGMT’den Time to Pretend çalıyor; Spidey adam döverken espri yapıyor, arkada da Tony Stark gözüküyor… Daha ne?

Fragmanla ilgili detaylı yorum ve görüşlerimizi içeren analiz yazısı yolda. Biz şimdilik sizi bir takım genel geçer bilgilerle Türkçe fragmana uğurlayalım. Film 2017’nin Temmuz ayında vizyona girecek. Filmin yönetmeni komedi geçmişli Jon Watts, senaryoda imzası olan da yedi isim falan var. Başrolde Tom Holland, Civil War’daki rolünden yengesini oynayan Marisa Tomei ile birlikte geri dönmüş vaziyette. Yanında da irili ufaklı pek çok yıldız var.

Filmin baş kötüsü Vulture’u Birdman sonrası kariyerinde ikinci bahar yaşayan Michael Keaton canlandırıyor. Onun haricindeki diğer yetişkinler henüz rolünü bilmediğimiz Community ve The Martian yıldızı Donald Glover, Shocker’ı canlandıracak Bokeem Woodbine ve Tinkerer rolünde Phineas Mason. Ha bir de, Robert Downey Jr diye küçük bir aktör bulmuşlar, onun da kariyerini bundan sonra ilgiyle takip ediyor olacağız.

Lise kadrosu da maşallahlık. Spider-Man’in en iyi arkadaşı olarak Ned Leeds karakterini koymuşlar. Leeds çizgi romanlarda bir dönem Hobgoblin olan bir karakterdi, kendisini Jacob Batalon canlandırıyor. Liz Allan rolünde Laura Harrier var. Bir çıt uyuz kız olarak Michelle rolünde Zendaya’yı izleyeceğiz; Flash Thompson performansıyla da Tony Revolori gönlümüzü kazanmaya çalışacak.

Fragman da şu şekilde sevgili geekler. İzleyelim, coşalım, yorumları da paylaşalım!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.