Sony ve Marvel’ın uzlaşmasıyla doğan Tom Holland’lı Spider-Man’e hepimiz ısındık sanıyorum. Civil War’da izlediğimiz kısa ama etkili performans hem oyuncuya hem de üçüncü defa büyük ekrana uyarlanacak bir Spider-Man’e duyulan şüpheyi ortadan kaldırmaya yetmişti. Ortada bir şüphe kalmayınca da sıradaki Spider-Man filmi olacak Homecoming, çoğumuzun beklenen filmler listesine girdi ve gözler filmin yayınlanacağı tarihe, 7 Temmuz 2017’ye çevrildi. Tabii o tarihe kadar da gözlerimiz bir takım fragmanlar ve TV klipleri görmeliydi.

İlk fragmanın yayınlanacağı tarih için ortada bir süredir 2 Aralık söylentileri var. Bu söylentinin kaynağı Sony’nin o tarihte Brezilya’da Spider-Man: Homecoming’i de konu edeceği bir panel yapacak olması ancak yine de 2 Aralık tarihi resmi olarak onaylanmış değil. Fragman tarihi hakkında elimizdeki en geçerli, resmi bilgi ise şu: Spider-Man: Homecoming fragmanı bir Star Wars antolojisi olacak Rogue One filminin vizyonunda gösterilecek fragmanlardan biri olacak. E, bu resmen bir taşla iki kuş!

Uproxx'tan alınmıştır
Uproxx’tan alınmıştır

Homecoming fragmanı, 2 Aralık söylentileri yanlış çıksa bile çok da uzak bir tarihte görücüye çıkmayacak. Rogue One çoğu ülke için 15, ABD için 16 Aralıkta vizyona girecek ve yanında Homecoming fragmanını getirecek. Muhtemelen üzerinden çok geçmeden de online olarak bizlere servis edilecektir. Diyelim söylentiler doğru çıktı ve daha erken bir tarihte fragmanı izleyebildik; öyle bir durumda da Spider-Man’i büyük ekranda hatta bazılarımız IMAX’te izleyebileceğiz.

Rogue One için zaten bir umut bekleyişi içindeyken bir de bu haberi alınca 15 Aralık benim için beklenmesi epey güç bir tarihe dönüştü. Artık fragman tatsız olsa filmle, film kötü olsa fragmanla kendimizi avutabiliriz. İkisinin de kötü olması elbette geek bünyeler için felaket olur ama o senaryoyu aklımdan geçirmeyi tercih etmiyorum. Siz ne dersiniz peki bu işe? Sony 2 Aralıkta fragmanı yayınlar mı yoksa Rogue One öncesi mi görürüz filmi. Ya da hangisi daha keyifli olur? Yorumlara!

Author

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.