Daha bundan birkaç gün önce Star Wars serisinin en yeni filmi olan Rise of Skywalker fragmanını paylaşmış ve sormuştuk; her şey çok mu sıradan yoksa biz mi soğuduk? Aslında bu başlığı atarken linç yiyeceğimden baya emindim ama sonradan farkına vardım ki neredeyse herkes benimle aynı fikirdeymiş. Arkadaşlar biz gerçekten Star Wars evreninden soğumuşuz. Ya da şöyle demek daha doğru, bizi Star Wars evreninden soğutmuşlar. Ama bugün Star Wars evreninden güzel bir haber ile umutlarınızı yeşertmek için buradayım; David Benioff ve D.B. Weiss’in yapacağı Star Wars üçlemesi iptal edildi!

Mandatory Credit: Photo by Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock (10186832oz) David Benioff, D.B. Weiss. Creators and executive producers David Benioff, left, and D.B. Weiss pose together at HBO's "Game of Thrones" final season premiere at Radio City Music Hall, in New York NY Premiere of "Game of Thrones" Final Season, New York, USA - 03 Apr 2019
Mandatory Credit: Photo by Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock (10186832oz)
David Benioff, D.B. Weiss. Creators and executive producers David Benioff, left, and D.B. Weiss pose together at HBO’s “Game of Thrones” final season premiere at Radio City Music Hall, in New York
NY Premiere of “Game of Thrones” Final Season, New York, USA – 03 Apr 2019

Geçtiğimiz bir iki yıl biz geekler için biraz zorlu bir dönemdi kabul edelim. Hali hazırda Star Wars evrenine olan aşkımız The Last Jedi filmiyle iyice sönmüşken, bir de Game of Thrones gibi sevdiğimiz bir diziden berbat bir final sezonu izledik. Artık bütün kötü günleri geride bıraktık, daha kötü ne olabilir ki diye düşünürken bir de Disney yapımcıları bizi iyice çıldırtmak için Game of Thrones’un yazarları David Benioff ve D.B. Weiss’in yeni bir Star Wars üçlemesi için hazırlanacakları söyledi. Uzun lafın kısası kötü günleri geride bırakmıştık, şimdi sıra daha kötü günlerdeydi.

Ama bugün Hollywood’dan gelen bir haberle birden günümüze güneş doğdu ve David Benioff ile D.B.Weiss’in takvimlerinin çok dolu olmasından dolayı, yeni Star Wars üçlemesini çekemeyeceği açıklandı. Bütün dünyanın farklı ülkelerinde kutlamalar yapıldı, okullar tatil edildi. Zaten hali hazırda can çekişen biricik Star Wars’umuz bu iki adamın elinden kurtuldu!

163c65018e7c7aff568c2f8c8a21240d

Haberin güzelliği bir yana insanın kafasında bir iki soru işareti hala yok değil… Örneğin Disney, nasıl Game of Thrones’un son sezonuna baktı ve Star Wars evrenini kurtarsa kurtarsa D&D kurtarır dedi? Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? Öte yandan diğer ve belki de en önemli sorum ise bu iki adamın takvimlerini dolduracak filmler neler? Kim bilir kimlerin çok sevdiği filmleri çekip insanları üzecekler…

Yine de kötü düşünceleri bir başka güne bırakıyor ve şimdilik Star Wars evreninin bu mutlu gününü kutlamak istiyorum. Sizce de harika değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.