Steam yaz indirimi tüm ihtişamı (ve kredi kartlarımızda bıraktığı -bu sefer görece az- hasar ile birlikte) bitmek üzere. Bu yazı yayınlandığında indirimin son 9 saatine girilmiş olacak. Tüm kampanya boyunca indirime girmiş oyunlar, bir çoğu en düşük oranları, bir çoğu ise flaş indirimler sırasındaki fiyatlarından yüksek meblağları ile karşımızdalar. Paranızı harcamak için son dakikayı bekliyorduysanız, ya da son anda bir taarruz ile birkaç oyun kapıp çıkma niyetindeyseniz aşağıya kaçırmamanız gerektiğini düşündüğümüz 18 oyunu listeledik. Bunlar illa ki şu an indirimde olan en iyi oyunlar olmak zorunda değiller, ama bir veya öteki sebepten şimdi kapmanızın en hayırlısı olduğunu düşünüyoruz. Buyurun!

 

5$ Altı

1. Shadowrun Returns – 3.74$

Shadowrun Returns

XCOM: Enemy Unknown’ın yüce dönüşüyle başlayan Taktiksel RYO rönesansı geçen sene de tüm gücüyle devam etmişti, Shadowrun da bu rönesansın Leonardo da Vinci’si olmasa da kesinlikle en az Botticelli’siydi. Henüz denemedik ama, almışken oyunun şu anda indirimde olan ek paketi Dragonfall’a da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

 

2. The Witcher 2: Assassins of Kings – 3.99$

The Witcher 2

The Witcher’ı oynamadım diye hayıflanmayın, pek çok oyuncu aynı sizin gibi The Witcher’ın alışması zor arayüzü ve kütük savaş sistemini es geçip, seriye direkt olarak Witcher 2’den başladı. Hazır The Witcher 3: Wild Hunt gelmek ve aklımızı başımızdan devirmek üzereyken, seriye girizgah yapabilirsiniz.

 

3. The Elder Scrolls V: Skyrim – 4.99$

Skyrim

Bugüne kadar oynamadıysanız Skyrim’i bu fiyattan kesinlikle kaçırmayın. Bethesda’nın son tek kişilik baş yapıtı o kadar fazla içeriğe sahip ki, gerçekten de üzerine 5 dolarlık, yani 10 liralık bir fiyat etiketi yapıştırmak cinayetten farksız. Paranızın karşılığını fersah fersah alacaksınız.

 

4. Chivalry: Medieval Warfare – 4.99$

Chivalry

Son yıllarda çıkmış en ilginç oyunlardan biri olan Chivalry: Medieval Warfare size ejderhalar, büyüler veya iksirler vaat etmiyor. Yansıtmaya çalıştığı çok gerçekçi bir orta çağ savaşı hissiyatı var ve bunu da büyük ölçüde başarıyor. Bu fiyata kaçmayacak oyunlardan biri.

 

5. Enslaved: Odyssey to the West – 4.99$

Enslaved

Ninja Theory’nin kaderi bu, devamlı hakkı yenen oyunlar yapıp duruyor. PS3’ün ilk günlerinde çıkan Heavenly Sword’u “God of War’ın kadınlısı” diye es geçenler, aynı firmanın bu oyununa da o zaman burun kıvırmışlardı. Siz yapmayın. Muhteşem bir hikaye, usta oyunculuklar ve eğlenceli bir oyun. Bulmuşken kaçırmayın.

 

6. LEGO Marvel Super Heroes – 4.99$

Lego Marvel Super Heroes

Marvel’a senelerdir soğuk bakan, hatta Marvel seven arkadaşlarını sözlü taciz eden DC’cileri bile gözümün önünde Marvel severler hâline getirdi. Eğer her çıkan LEGO oyununu oynuyorsanız bundan pek ekstra bir keyif almayabilirsiniz. Ama LEGO serisine bayadır bir ara verdiyseniz, buyurun, buradan geri alalım sizi.

1 2 3
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.