Şimdi burada küçük bir riyakarlıktan söz etmek istiyorum müsaadenizle. Geçtiğimiz gün çıktık Can Sungur’la oturduk, Suicide Squad’ın ismini de vererek ‘çok bilgi vermeyin ya bize, istemiyoruz kardeşim, yeter’ dedik. Bunu baya kameraya doğru yüzümüzü dönerek dedik. Göğsümüzü gere gere dedik. Sonra? Geldim ben burada size az sonra, internetin araştırıp bulduğu, benim de internetten araştırarak bulduğum ve önceden açık edilmeyen bir detayı anlatacağım. E nedir şimdi bu, hak mıdır filme, reva mıdır?

Ama gelin görün ki ekmek kapımız da burası işte, yapacak bir şey yok. Eğer şu satırlara kadar bizimleyseniz, otomatikman bu spoiler’ı yemek istediğinizi varsayıyoruz, zira filmde bir Justice League üyesinin daha çıkacağını bilmek değil ama bunun hangisi olacağını öğrenmek bir ihtimal film keyfinizi bertaraf edebilir. Tamam mı? Spoiler bölgesini aştık mı? O zaman söylüyorum, kendi kendinizi yaktınız zira: Suicide Squad’da göreceğimiz ikinci Justice League üyesi The Flash.

new-ezra-miller-flash-images

Bunun haricinde çok az detay biliyoruz bu arada. Çünkü bu bilgiyi bir sızıntı, bir video ya da bir fragman vasıtasıyla değil; tamamen Suicide Squad’ın kadro listesi sayesinde öğrendik. Yukarıda da görebileceğiniz ve bizim ComicBook’ta tanıştığımız kadro listesi, biraz resmi belge gibi bir şey. Kadroyu ekranda görünme sırasınana göre listeliyor. Böylelikle Flash’in Boomerang’den sonra, Diablo’dan önce geleceğini öğrenmiş oluyoruz.

İşin ilginci, kesilmiş listede Batman yok. Yani demek ki Batman baya sonradan geliyor filme. Sıralama itibariyle, Deadshot ile başlayacağımız tamam. Ama sonra Harley Quinn geliyor, yani Deadshot’a çok vakit harcamayacağız. Buralar herhalde hızlı hızlı montaj şeklinde olacak. Belki her birinin yakalaşını gösterecektir, kim bilir? Çünkü Boomerang’ın Flash’ten önce çıkması, kendisinin de esasen bir Flash kötüsü olması düşünülünce, akla ilk gelen opsiyon kendisini Flash’in yakalamış olması. Ancak, nasıl bir şekilde acaba? Uzun uzun mu, yoksa hemen hemen mi? Ay film bir an önce gelse de öğrensek!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.