Diablo’nun 2000’lerin başında yarattığı dalganın en sağlam ürünlerinden biri Sacred’dır, tartışmasız. Ascaron’un çıkardığı oyun 2004’te PC’lerimize, kapaktaki şu güzide hanım da poster olarak duvarlarımıza girmişti:

seraphim

Şimdi Sacred çıkalı 10 sene geçti. Bu 10 sene boyunca seri tabii ki boş durmadı, arada bir tam devam oyunu, birkaç da yan oyun çıkarttı. Şimdi üçlemeyi kapatmaya geliyor. Sacred 3 bu yaz PS3, PC ve Xbox 360 için piyasada olacak. Dümende bu sefer Keen Games var, oyunu da Deep Silver dağıtıyor. Üçüncü oyunun bu seferki olayı “pürüzsüz bir online ve offline co-op tecrübesi” yaratmak. Deep Silver’ın marka yöneticisi Remy van Leeuwen’e göre bu en azından.

Offline olarak 2, online olarak 4 kişi hack ‘n’ slash aksiyonun tadına varabiliyoruz. Posterlerimize giren Seraphim, Sacred 3 ile hayatımıza tekrar giriyor, yanında Ancarian, Khukuhru ve Safiri de geri geliyor. Bir de yeni karakterimiz var, o da Malakhim. Bunlardan ikna olmadıysanız bir de CGI fragman yayınlamışlar. Ekran görüntülerini de ikinci sayfada bulabilirsiniz efenim. Buyurunuz.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PFjJ9RnrH7Q

1 2
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.