Coca-Cola, yeni reklamı için uzun süredir sürdürdüğü “hayatın tadını çıkart” temasına ilginç bir zincir eklemiş. Telefonlarımıza bakmaktan hayatı yaşayamadığımız fikrinden yürüyen firma, “Sosyal Medya Engelleyicisi”ni üretmiş. Kendisi şöyle gözüküyor:

 

1

 

Ve arkadaşınızla konuşurken, yemek yerken, bir randevudayken telefonunuza bakmanızı engelliyor. Bunu harbiden üretmişler. Sadece reklam için değil yani, bazı mağazalarda bulunabilir olacak. Gerçekten alasım, bazı arkadaşlarıma veresim geldi.

Coca-Cola’nın buna parmak basması, basan yıllar önce basmışken biraz abes. Ama yine de firmanın önceki “Hayattan keyif al” tadındaki reklamlarından dolayı yapay kaçmıyor. Hatta Strauss başkanın meşhur Also Sprach Zarathustra’sını arkaya koyunca bazı sahneler komik bile olmuş. Ama bu reklamı aşağıdan izleyip evlerimize dağılmayalım, dikkat edelim, arkadaşlarımızı uyaralım. Boyunlar artık eğik durmasın. Bir sonraki nesil virgül gibi doğacak yemin ediyorum ya!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.