Üçüncü sezonunu geçtiğimiz haftalarda sonlandırıp, kötü gidişatının bir mükafatı olarak The CW kanalından dördüncü sezon onayını alan The Flash‘in önümüzdeki Ekim ayında başlaması beklenen yeni sezonundan enteresan bir haber geldi bugün. Bu arada enteresan diyorsak hürmetten, zira The Flash’ın üçüncü sezonunu izleme gafletinde bulunmuş herkese malum olan bir açıklama yapıldı. Yeni sezonun baş kötü karakteri duyuruldu.

CW’nun içinden alınan malumatlara göre, dizide daha önce iki üç kere bahsi geçen The Thinker yeni sezonun baş kötüsü olacak. Elbette henüz prodüksiyon başlamadığı için, ne bu rolü oynayacak aktör belli ne de başka bir detay. Ancak geçen sezonun finalinde Savitar, açıktan karakerin gerçek ismi olan DeVoe‘yu kullanarak Barry’ye “daha oraya gelmedin” demiş ve cerebral inhibötürü DeVoe için kurduklarını açıklamıştı.

DeVoe Thinker

The Thinker, esasen Gotham City kökenli bir kötü adam. Karakterin belli ki dizide göreceğimiz versiyonu Clifford DeVoe, 1940’lı yıllarda orijinal Flash Jay Garrick ile kapışarak başladı hayatına. Bir avukattı, Gotham City’nin suçlularına bakıp “Lan bunların hepsi aptal” diyerek kötülüğe başladı. Sonrasında icat ettiği ve dış dünyaya mental güç iletmesini sağlayan kaskıyla bir ton hinlik hainlik yaptı elbette. Hatta yolu bir noktada Suicide Squad‘a kadar düştü.

The Flash, faliyetlerine gelecek sezon Ekim ayı gibi devam edecek. Prodüksiyonun da bu yaz başlaması bekleniyor. The Thinker duruma nereden girecek, nasıl bir hikayenin parçası olacak göreceğiz. Biz en son kafamıza silah dayanmadan The Flash övemeyecek kıvama geldiğimiz için çok olumlu bakamıyoruz duruma. Neticede The Thinker geldiği gibi buhraniye duraklarını pas geçtirtecek kalibrede bir karakter değil. Bakalım, görelim.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.