The Mandalorian son yılların en popüler ve en sevilen Star Wars işi. Hatta bırakın son yılları neredeyse son on yıl bile diyebiliriz. Serinin zaten üçüncü sezonunun da yolda olduğunu biliyorduk ve merak içinde fragmanı bekliyorduk. Bu bekleyiş sürecinde sezonun Mandalore’daki mücadelelere, ırkın kendi içindeki çatışmalara ve tabii dark saber üzerine dönecek muhabbetlere odaklanacağı da oyuncular tarafından çeşitli yerlerde belirtildi. Bu seneki D23 etkinliği ise sonunda bütün bunları kanlı canlı görme fırsatı verdi bize. İşte karşınızda The Mandalorian üçüncü sezon fragmanı!

Son zamanlarda beni en çok gaza getiren şeylerden biri oldu şu fragman. Kaskını çıkardığı için artık bir Mandalorian olmayan Din Djarin’in yeni bir ekip kurması mı dersiniz, Bo-Katan ile olacak kaçınılmaz sürtüşme mi dersiniz, Mandalore’un tarihi ve geleceğine dair soru işaretleri mi dersiniz hepsi var burada! Ayrıca müzik seçimi de süper olmuş, çok uymuş genel gerginliğe. Bu arada her bir Mandalorian’ın ayrı bir tasarımdaki kask/kıyafet sahibi olması içimdeki geek’i çok mutlu ediyor, onu da demeden geçmeyeyim.

Heyecan var mı diyeceğim de sormaya bile gerek yok. En çok neyi merak ediyorsunuz bu sezona dair? Sizce Din Djarin yeni Mandalore kralı mı olacak? Grogu’nun Jedi eğitimi terk etmiş olmasının sonuçlarını görecek miyiz? Henüz live action halini görmediğimiz hangi karakterler ilk defa burada gözükebilir? Fikirlerinizi dizinin tema müziğini dinlerken yazmayı unutmayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.