Aranızda daha hâlâ MCU işlerine heyecanlanan kaldı mı bilmiyorum ama ben o kitleden değilim bir süredir. Dolayısıyla eskiden olsa evin içinde sevinçten oradan oraya atlayıp zıplayacağım şeyler bile bende çok büyük etki uyandırmıyor. Bunu en son Avengers 5 ve 6 duyurusunda fark ettim. Potansiyelleri ve ekibi tekrar görmek merakımı cezbetse de tatmin edici olacaklarına pek ihtimal veremiyorum. Bugün konumuz bunlar değil tabii ama benzer şekilde çok da matah olacağına ihtimal veremediğim Secret Invasion dizisinin D23 fuarında yayınlanan fragmanı.

Mutlu bir şekilde şunu diyebilirim ki beklentimin üstünde gözüküyor. Özellikle daha aksiyon odaklı bir şey beklerken bu tür ajan hikayesi tadında bir hava almak bayağı olumlu geldi. Ortada hiç kimseye güvenemeyeceğiniz bir durum var ve bunun ana sebebi de Skrull ırkının herkese benzer olabileceği tabii. Nick Fury’nin engellemeye çalıştığı şey ne burada söylenmemiş ve merak ettim açıkçası. Captain America: The Winter Soldier tadında bir şey bekliyorum. İnşallah fragmanı iyi olup da kendisi vasatı pek aşamayan işlere benzemez son iki yıldır genel itibariyle maruz kaldığımız gibi.

MCU ile aranız nasıl şu günlerde? Yavaştan ümidinizi kesmeye başladınız mı Thor 4 ve DS2 gibi işlerden sonra? Bir daha bizleri cidden heyecanlandıracak bir şeyler görebilecek miyiz? Şu ana kadar en sevdiğiniz Faz 4 işi hangisi? Yorumlarınızı kalitenizi düşürmeden bize aktarın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

1 Comment

  1. Millet biraz gerçekçi karakter istiyor. Bunların yaptığına bak. İyice çizgi film işine döndü bunlar. İşe yarar sadece Daredevil var. Bi Punisher bile yok.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.