İngilizcede “Womanizer” deniyor bu tabire. Hepiniz biliyorsunuz. Tüm hayatı karşı cinsi etkilemek üzerine olan, libidosu tavan yapmış erkek karakterlerden söz ediyoruz. Onları ekranımızda izlemeyi seviyoruz. Bazen başarıları komik geliyor, bazen de bu kadar çok deniyor olmaları. Her halükarda, hemen hemen her dizide artık bunlardan bir tane var. Ama bizce şu 10 klasik karakterin yerini kimse tutamaz. Bayanlar baylar, sevgili Geekyaparlar… İşte TV tarihinin en amansız 10 kadın avcısı karakteri. Moda girmek istiyorsanız arkaya şu şarkıyı açabilirsiniz.

 

 

Buyrun!

 

10. Michael Kelso (That 70’s Show)

1 Michael Kelso

Aktör: Ashton Kutcher

Daha abartıları da var ama Kelso’nun kendi payına tavladığı kız sayısı da bir hayli yüksek. İki cümleyi bir araya getirmekte zorlandığını düşünürsek, buradaki en büyük payı yakışıklılığına veriyoruz.

 

9. Patrick Maitland (Coupling)

2 Patrick Maitland

Aktör: Ben Miles

Lakapları “Katır” ve “Tripod”. Biz bunun üstüne daha fazla yorum yapmıyoruz. Kadınlarla olan şansını şu iki lakap açıklıyordur herhalde?

 

8. Tony Soprano (The Sopranos)

3 Tony Soprano

Aktör: James Gandolfini

Eğer siz de New Jersey’nin en büyük mafya babası olursanız, bir gün sizin de şansınız kadınlar konusunda Tony’ninki kadar yaver gidebilir. Soprano olmak kolay değil.

 

7. Charlie Harper (Two and a Half Men)

4 Charlie Harper

Aktör: Charlie Sheen

Charlie Sheen’in bu rolü oynarken çok da “oyunculuk” konuşturduğunu düşünmüyoruz. Sheen’den pek bir farkı yok. Alkolik, seks bağımlısı ve dengesiz. İkisi de aynı.

 

6. Glenn Quagmire (Family Guy)

5 Glenn Quagmire

Aktör: Seth MacFarlane

Giggity! Bizim favorimiz listedeki ar damarı en çatlak karakter olduğuna delalet anları. Her türlü yozlaşmış seks fantezisini gerçekleştirmiştir muhtemelen.

1 2
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.