Venom üçlemesini tamamlayacak olan Venom filmi Venom: The Last Dance beklendiği gibi ilk fragmanını dün bizlerle paylaştı.

Venom: The Last Dance filminde Venom’un “Ölümcül Koruyucu” olma ısrarlarını kabul eden Eddie Brock’u kötü adamlara derslerini verirken görüyoruz ilk başta. Sonrasında ise klasik bir şekilde “bu dünyada yalnız olmadığımızı” söyleyen Juno Temple’ın karakteri ile Doctor Strange serisinden tanıdığımız Chiwetel Ejiofor tarafından canlandırılan ordunun lideri karakteri izliyoruz. Filmi ana konusu da bir yandan bu dünyadaki ordunun Eddie Brock’un peşine düşmesi iken diğer yandan da Venom’un gezegeninden dünyaya gelen istilacıların onun peşine düşmesi. Ayrıca önceki filmde Toxin’e dönüşeceğini ima edilen polisi de unutmayalım. Fragmanın en ilginç yanı ise şüphesiz ki en son sahnede olanlar, en iyisi kendiniz bakın ona da.

Venom serisi tam bir kepazelik benim gözümde. Eğlen, geç deyip de sinir olmadan geçemiyorum. Sony’nin Spider-Man markasını sömürme inadı yüzünden SPUMC denilen Spider-Man’siz Spider-Man karakterleri evreni sebebiyle kötü film ardına kötü film çıkıyor karşımıza. İlk Venom zaten bunu başlatan bir ucuzluktu. Sonrasında da ne onun devam filmi, ne Morbius ne de sene başında çıkan Madame Web herhangi bir açıdan şaşırttı bizi. Kraven için de geliyor bir film, unuttuysanız hatırlatayım onu da yeri gelmişken. Yani fragmanları bile zaten filmler hakkında bilmemiz gerekenleri veriyor bize. Keza Venom: The Last Dance fragmanı da oldukça basit ve anlamsız geldi bana. Ne güldüm, ne heyecanlandım ne de yakın zamanda izleyeceğime dair bir hisse kapıldım. Allah bilir Venom karakterini tekrardan Spider-Man karşısında ne zaman görebileceğiz bu seri yüzünden!

Venom serisi sizİ eğlendiriyor mu? Bu karaktere bu kadar cıvık olmayı yakıştırıyor musunuz? Sizce filmin sonunda baş karakterimize cidden veda edecek miyiz? Kafanızdakileri çok da özenmeden çıkartıp önümüze koyun.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.