Çok yakında Vin Diesel’e özel bir köşe açmamız gerekecek zira kendisi yoğun olduğu gibi, bu yoğunluğunda sıklıkla durumuyla ilgili güncelleme geçmekten de geri kalmıyor. Yaptığı işler de öyle veya böyle bir şekilde bizi enterese ettiği için görmezden gelemiyoruz. Bakalım bu haberimizde ne yumurtalar çatlaşmış kendisi?

İlk haberler xXx devam filminden geliyor. Çekimleri yakında başlayacak olan filmle ilgili Vin abi facebook hesabından önemli bir casting haberi paylaştı. İki filmde bağlayıcı rol üstlenen geek camiasının canı ciğeri Samuel L. Jackson yeni filmde Augustus Gibbons rolüyle geri dönüyor. Vin abi kendisiyle çalışmaktan heyecanlı olduğunu belirtmiş. Orada durmayan Vin filmin toplantısına gitmeden bir kaç konsept çalışmasını da Instagram üzerinden paylaştı. Onunla da kalmamış olacak ki, kendisi hızını alamayıp UFC Hafifsiklet şampiyonu Conor McGregor’ın filmde rol alacağını da yine Instagram üzerinden duyurdu.

vin-diesel-marvel

Tam ben bu haberi yazsam mı diye düşünürken, bu sefer de Riddick fimiyle ilgili duyurulara başladı sayın Diesel. Universal Film ile televizyon dizisi “Merc City” için anlaştıkları zaten bir kaç gün önce duyurulmuştu. Bu sefer de dördüncü filmle ilgili detayları bu kez facebook sayfasından Riddick’in arkasındaki yaratıcı isimlerden David Twohy ile birlikte çektikleri bir video aracılığıyla duyurdu. 2017’de girecek filmin ismi Furia olacak büyük ihtimalle, Riddick’in orijinine odaklanacak ve R-Rated olacak.

Ya Vin Diesel’i hakikaten sever bir hale geldim acayip şekilde. Bu kasıntı, artist adam nasıl oldu da kalbimi fethetti, inanamıyorum. Bu kadar büyük yıldız olmuşsun, paraya para demiyosun, yine de içindeki çocuğu öldürmemişsin. Elinde bu kadar büyük markalar var, böyle önemli işler yapıyorsun, milyon dolarlar dönüyor işin içinde, sen kalkıp duyuruları resmen ergen gibi yapıyorsun. Sevmeyip de ne yapacağız. Sırf bu sebeple çok kaliteli olmayan işlerini bile destekleyesim geliyor ya. Çok acayip.

Neyse ne diyorsunuz geekler bu sevimli kas yumağı hakkında? Yeni işlerden izlenebilir bir şey çıkar mı, yoksa gene sırf kendisine sempatimizden mi izleyeceğiz?

Author

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.