“Daha önce neden böyle bir dizi yapılmadı ki?” diye sorduğumuz, “Haydi yeni sezon çıksa da ölene kadar izlesek” dediğimiz dizi, The Walking Dead ekranlara dönmeye hazırlanırken, kendisi hakkında bazı dedikodular ve bir görsel yayınlandı.

Hafiften spoiler uyarısı!

Diziyi izleyenler bilir; yayınlanmış olan son sezonun son bölümlerine doğru Abraham ile Rick tartışmış ve yolları ayırmışlardı. Sonra Abraham çaktırmadan özür dilemiş ve bir haritaya “Yeni dünyanın Rick Grimes’a ihtiyacı olacak” yazmıştı. Sanıyoruz ki adam boşuna yazmamış…

AMC’Nin verdiği özete göre Rick ve ekibini, alıştıklarından da daha zor günler bekliyor; Ölüler, açlık, ve giderek azalmakta olan insan nüfusu can sıkan şeyler arasında olacak. Tabi söylemeye gerek yok ama virüsü yok etme umutlarının kalmaması da onlara bir dezavantaj olacak. Bir hedefi olmadan ilerlemeye çalışacak olan grupta, bazı karakterlerde çeşitli değişimler olacağı da yine söylenenler arasında. Bence bu değişimlerde en büyük pay Darl’ın olacak. Ayrıca grup insanlığını kaybetme noktasına da gelecekmiş ki, zaten diziyi bu kadar özel yapan şey de bu.

Hem dizisini hem de oyunlarını merakla beklediğimiz The Walking Dead 8 Şubat’da sevenleriyle buluşacak.

2-aw2-twd5bv2-720x554_8r62
“Arkamızda bir şey mi var?”
Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.