Bir süredir pek kendisinden bahsetmesek de bundan önceki iki yıl süresince hayatımızda pandemi ve virüs vardı. Bir sürü iptallerle, ertelemelerle, süreci yavaşlatan işlerle karşılaştık. Ayrıca insanların bir arada bulunduğu etkinlikler de hâliyle tarihe karışmıştı o zaman için. Şirketler ise buna çözümü, internet üzerinden yayınlar yaparak bulmaya çalıştı. Oyun duyuruları olsun, genelde hayran etkinliklerinde görmeye alıştığımız oyuncuların bir araya geldiği sohbetler olsun, hep internet sayesinde bizlere ulaştı. DC FanDome da yine bu tür bir girişimdi ve iki yıl boyunca bize DC’nin çeşitli platformlarda gelecek olan içerikleri hakkında fragmanlar, tanıtımlar, haberler göstermesine aracılık yaptı. Discovery ile birleşmesinden beridir sancılı bir süreç geçiren şirket, bugün başka bir olumsuz haberle daha bizleri karşılıyor ki o da DC FanDome’un bu sene olmayacağı.

Resmi açıklamada şunlar deniliyor: “İnsanların bir arada bulunduğu etkinliklerin dönüşüyle beraber Warner Bos. Discovery, dünyanın dört bir yanında hayranlarımızla bir araya geleceği sayısız fuar için heyecan duyuyor ve bu sene DC FanDome’u düzenlemeyecek.

Siz iyisi mi o ‘sene‘ kelimesini, “hiçbir zaman” olarak değiştirin kafanızda. Zaten birkaç fragman dışında pek de kimsenin umurunda olan bir etkinlik olamamıştı genel itibariyle.

Bu sene yeni neler görebilirdik? Şirkete dair yapımlardan en çok hangilerini merak ediyorsunuz? DC’nin şu yeni planını ne zaman öğreniriz? Joker ve Batman’in devam filmleri dışında her şeyin belirsizliğini koruması sizi de sinir ediyor mu? Görüşlerinizi aşağıya yazılı olarak aktarmak yerine bizi gördüğünüz bir yerde yüz yüze açıklayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.