Bu seneki Comic Con, bir hayli bereketli geçiyor, daha ilk iki günden gelen haberlerin güzelliğini bir tarafa bırakın, hepsi de hayranları kendinden geçirecek nitelikte, vallahi ne diyelim; maşallah! Bu seferki gelişmemiz ise tam olarak Whedonverse‘ten geliyor, evet. Joss Whedon’ı ne kadarınız sever, ne kadarınız sevmez pek kestiremiyoruz fakat birazdan vereceğimiz bazı Whedonverse müjdeleriyle eminiz birçoğunuz sevincini paylaşacak birileri arayacak diye umut ediyoruz. Umarız yanılmayız da bu güzelim haberlere sevinen, çıldıran birileri çıkar.

doctor_horrible_art_nouveau_prints_l

İlk Whedonverse haberimiz Doctor Horrible’dan geliyor. San Diego Comic Con’da Dark Horse Comics’in panelinde konuşan Joss Whedon’un söylediğine göre Doctor Horrible 2 gelme ihtimali var ve bu gerçekten de harika bir haber! Hatta öyle ki, şimdiden Doctor Horrible’ın hikayesi neredeyse hazır gibi bir durum söz konusu.

“Doctor Horrible’s Sing-Along Blog’da yaşanan olayların sonrasını anlatacak. Hikaye, Doctor Horrible’ın tüm dünyayı ele geçirdiği ve son derece mutlu olduğu zamanları kapsıyor, ki bu da toplamda üç dakika kadar sürecek.”

Neil Patrick Harris, Felicia Day ve Nathan Fillion gibi birbirinden harika oyuncularımızı tekrar bir araya getirecek olan mini müzikal Doctor Horrible 2 için bunları söyleyen Joss Whedon üzerine bir de başka bir müzikal planının olduğunu da ekleyiveriyor.

“Yapmayı istediğim başka bir müzikal daha var aynı zamanda. Ne zaman olacağını bilmiyorum ama bunu yapmam gerek.”

Yani ne diyelim, Doctor Horrible 2 fikri bile mest etmişti ki bizi, yeni bir müzikal projesi olması da fena gelmedi kulağa. Bilmiyoruz, siz ne düşünürsünüz güzel geekler?

1 2 3
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.