Supernatural şu an kaçıncı sezonundaydı? On mu? On bir? Yok yok, sanırım on ikiydi. İnanır mısınız, bu konuda gerçekten ipin ucunu kaçırıveriyor insan. Sayıların ne önemi kaldı ki zaten şu yıllarda, adamlar dizide yaşlandı be, dizide! Şaka bir yana, harbiden de on yıldan uzun süredir ekranlarda izlenmeye devam eden Supernatural, çok tuhaf bir noktada şu an. İzleyen çoğu kişi ilk beş sezonundan sonra pek yenilik kalmadı dese de, izlemediğinde boş hisseden ve bağımlılık yaptığını söyleyen dahi var. Tuhaf dizi vesselam. Tanrıymış, şeytanmış, meleklermiş… Winchester kardeşlerin işi cidden zor.

00023598

Ha bu arada, hazır Winchester kardeşler demişken: Dean ve Sam’in bu süper kardeş dinamiğine fazla tav olan CW, şimdi bir de kız kardeşlerle aynı başarıyı yakalamayı umuyormuş. Evet, sahiden de; latife falan değil. CW, kanalı yıllardır başarıyla sırtlanan dizi Supernatural’a bir spin-off yapma peşinde. Ekim’de yeniden ekranlara gelecek olan dizinin 13. sezonunun, bu spin-offta yer alacak kardeşler için pilot bir sezon olması da planlanıyormuş üstelik. Hafiften bir merak sardı mı sizi? Sardıysa, spin-offumuza dair yayımlanan minik bilgilendirmeye bir göz atalım:

Proje, Şerif Jody Mills’in ve bir grup başı belada olan genç kadının hikayesini anlatıyor. Her biri de olağanüstü trajedilerle yetim kalmış. Mills’in eğitimi ve koruması altında bu kadınlar, canavarlarla dövüşme konusunda üstün güçlere sahip olacaklar. Asıl dizideki biyolojik kan bağına sahip Winchester’ların aksine, Wayward Kız Kardeşler’i ele alan spin-off kızkardeşliğin üvey bir ailedeki etkisini ele alacak.

_thumb_7512e36e-e3a5-4cb0-a9fe-8ba0200b29be

Deadline’ın sunduğu bu bilgilere ek olarak bir de Kim Rhodes‘un Şerif Mills’i canlandıracağı gibi bir bilgimiz de mevcut. Halihazırda Supernatural bünyesinde oynuyor Rhodes; bu sebeple Supernatural’ın 13. sezonu sonrasında kendi başına yayın hayatına devam edecek spin-offun bağlantısı için önemli bir figür kendisi. Zaman zaman Dean ve Sam’in de spin-offta gözükeceği durumu da, CW’nun birbiriyle bağlantılı bir televizyon dizileri dünyasına parmak basıyor. Tabii henüz spin-offun kendi başına arşınlayacağı yol için henüz bir başlangıç tarihi verilmemiş. Yine de 2017 Ekim’ine kadar detayların çoğalmasını bekliyor olacağız.

Ne dersiniz sevgili Supernatural geekleri? Kötü bir fikir mi bu spin-off? Dizi gerçekten de bağımlılık mı yaratıyor? Wayward Kardeşler size de “Carry On Wayward Son” şarkısını hatırlattı yoksa? (Son kısmını daughter yaparak espri malzemesi üretmeyeceğiz, hayır) Yorumlarınızı bekliyoruz!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.