Wolfenstein, eskinin hikayesi, günümüzün grafikleriyle oyuncuları tekrar cezbetmek için geri dönüyor. 2. Dünya Savaşında geçen shooter’ları özlediniz mi bilmiyorum ama özlemediyseniz bile bence bir bakmakta fayda var; Oyunda doğaüstü aksiyonlar olacak, etraf aktif bir şekilde kırılacak, dökülecek ve Nazi kanına bulanacak! (Oyun böyle ben özellikle yazmıyorum) Bunlara ek olarak gizliden gizliye hareket edip düşmanları şaşırtmak da (hö? Ney?) mümkün olabilecek.

Sözü daha fazla uzatmıyor ve Bethesda’nın Wolfenstein: The New Order (şimdi kelime oyununu anladınız mı?) için sunmuş olduğu video ile sizi baş başa bırakıyorum.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.