Hah, biz de sizi bekliyorduk! Haftalık geek haberleri dozunuzu almaya tam zamanında geldiniz. Buyurun, şöyle oturun. Hemşiremiz şırıngayı hazırlarken siz keyfinize bakın.

 

1) Dune Kadrosu Her Geçen Gün Genişlemeye Devam Ediyor

Dune-cast-Charlotte-Rampling

Geçen hafta Dave Bautista ile Stellan Skarsgard kadroya katıldı diye duyurmuştuk hatırlarsanız. Şimdi de bu ikiliye ve Timothee Chalamet’e eşlik edecek yeni isim açıklandı: Charlotte Rampling! İnsanların duygusal durumlarını manipüle edebilen, yalanlarını saptayabilen ve kehanette bulunabilen Reverend Mother Mohiam rolüyle izleyeceğiz Rampling’i.

 

2) Gambit, X-Force ve Daha Fazlasına Hoşça Kal Deyin

Gambit-release-date-700x300

Disney ve Fox arasında uzun süredir bir sonuca varamayan anlaşmanın, bu sene içerisinde bir nihayete ermesi bekleniyor. Bu sırada da Dark Phoenix ve New Mutants filmlerinin de Fox bünyesinden çıkan son işler olması bir hayli konuşulur oldu. Ancak bu anlaşma süresince neredeyse Fox’un elindeki birçok projenin hayatına son verildi. Bunlardan Gambit, çok ama çok uzun yıllar boyunca bir baltaya sap olamama konusunda ustalığını kanıtladığı için iptal edildi. Deadpool 2‘nin önayak olduğu X-Force projesinin de fişi aynı şekilde çekilmiş durumda. Rob Liefeld’in attığı bir tweete göre çok rahat bir şekilde 800 milyon dolar gişe yapabilecek bir filmi bitirdiler. Aynı şekilde Deadpool 3 için de rafa kaldırılma dedikoduları dönüyor.

 

3) The Office’in Yaratıcısı ve Steve Carell Geri Dönüyor!

https://www.youtube.com/watch?v=5QgJR4pAPlE

The Office hayranlarının bu habere çok ama çok coşacağını biliyoruz. Çünkü biz fazlasıyla coştuk. Henüz çok bilgi olmamasına rağmen beklentilerimizin çok olumlu ve yüksek bir çizgide ilerlediğini söylemeden de geçemeyeceğiz. Çünkü The Office‘in yaratıcı ekibinden Greg Daniels ve biricik Steve Carell, Netflix çatısı altında yepyeni bir dizi ile geliyorlar: Space Force! Ufak tanıtım videosu ile elimizde olan tek bilgi ise şu: Askeriyede altıncı bir alan oluşturulacak ve bu alan da uzay mücadelesi üzerine olacak. Normal şartlarda kara, hava veya deniz gibi birçok alana yayılmış askeriyenin bir de uzay konusunda profesyonelleşmesine yönelik planlanan bir senaryo izleyecek olmamız son derece ilgi çekici. Hele ki işin içinde Steve Carell ve Greg Daniels olunca yeni bir The Office tadı yaşayacak mıyız soruları da aklımızın bir köşesinde sürekli aktif halde.

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.